детская обувь фото Ставлення до дітей ще кілька століть тому суттєво відрізнялося від сучасного. До певного віку вони вважалися власністю батьків. Одягнені вони були так само, як дорослі. На картинах відомих художників можна побачити дітей аристократів, взутих у туфлі на підборах. Ніхто навіть не замислювався про те, що дитяче взуття не повинно бути точною копією дорослих моделей. Тільки філософу та мислителю Жан-Жаку Руссо в 18 столітті вдалося дещо змінити ситуацію. Перші легкі шкіряні варіанти почав шити французький майстер Піне у 70-х роках 19 століття. Згодом вони були названі на його честь.

Взуття дитяче та підліткове : основні види та сезонні особливості Сучасні колекції вражають різноманітністю форм, кольорів, моделей. Численні бренди пропонують таку продукцію у різних цінових групах. Дитяче взуття поділяється на низку категорій:

  • за призначенням. Анатомічні (фабричні із супінаторами) призначені для профілактики різних порушень опорно-рухової системи. Ортопедичні вироби шиють на спеціальних підприємствах або в ательє на індивідуальні замовлення, а використовуються вони коли патології стають вираженими;
  • за гендерною приналежністю та віком. Ясельна група – до 1,5 років, для малюків – 1,5-3, дошкільна – 3-6, шкільна – 6-12 років. Значні ґендерні відмінності характерні для варіантів, призначених для школярів середнього та старшого віку;
  • за умовами використання. Спортивні, домашні, для повсякденного носіння, а також для особливих випадків (наприклад, чешки, гумові чоботи) або святкових подій.

У своїх відгуках батьки відзначають, що основними критеріями є використання при пошитті натуральних матеріалів, жорсткий задник і широкий носок, наявність супінаторів. Важливий аспект – це сезонність. Консультанти Інтернет-магазину «Я в шоці» підготували рекомендації щодо сезонного підбору:

  • всесезонні варіанти. До цієї категорії включаємо туфлі, пропозиції для спорту, активного відпочинку, домашнього застосування. Вироби з першої групи використовуються влітку, а також ранньої осені та пізньої весни. Туфлі - це також змінне взуття для дітей для школи та святкові моделі. Кеди та кросівки призначені не тільки для повсякденного носіння, але й для уроків фізкультури, тренувань, прогулянок, відпочинку на природі. Тапочки носимо вдома та в дитячому садку. Для малюків не підходять вироби без задників, але для короткочасного носіння (наприклад, в подростковая обувь фото гостях) можна купити варіанти, які фіксуються спеціальними гумками;
  • тепла погода. Літо в Україні може бути різним. Прохолодна та спекотна погода по черзі змінюють один одного. Тому знадобляться мокасини, сандалії, босоніжки, спортивні варіанти і гумові чоботи. Останнім часом дуже популярні крокси (литі вироби з каучуку). Але рівень фіксації у них невеликий, тому малюки носять їх на дачі та під час пляжного відпочинку;
  • зима та міжсезоння. Пропонуються чоботи та черевики. Основним матеріалом для їх виготовлення є натуральна шкіра, а також різні утеплювачі – фліс, шерсть, хутро. Важлива перевага – рифлена підошва, що забезпечує гарне зчеплення зі слизькою поверхнею. Не менший попит мають уггі – це м'яке, затишне взуття для сухої зими.

На окрему увагу заслуговують спеціальні моделі, наприклад з підсвічуванням. Такі рішення підходять як маленьким дітям, так і підліткам.

Де зробити покупку?

Замовити підліткове, дитяче взуття зі швидкою доставкою можна в Інтернет-магазині « Я в шоці ». У нас знайдете широке розмаїття вибору, яке задовольнить потреби кожного покупця. Можете підібрати моделі для всієї родини. Якщо ви не зможете визначитися з вибором – наші консультанти готові прийти до вас на допомогу.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії