Настільні мікрофони

Добір за параметрами
0 Від 8 з фільтрами
Ціна
Від
до

Призначення

Довжина шнура

Тип роз'єму

Підключення пристрою

Спосіб встановлення/кріплення




Фільтри
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

068 837-75-50   066 605-33-64
093 016-57-13   0 800 330 730

Що вам необхідно?

настольные микрофоны фото Завдяки Томасу Едісону зараз ми користуємося таким винаходом, як мікрофон . Робота пристрою ґрунтується на перетворенні звукових коливань на електричні сигнали, внаслідок чого ми можемо записувати звуки. Тому аксесуар незамінний у звуко- та відеозаписі, на телебаченні, у медичній діагностиці та інших сферах.

Популярні різновиди.

За типом перетворювача звуку найбільш поширені динамічні та конденсаторні моделі. Перші – недорогі, довговічні та справляються з більшістю завдань, оскільки не чутливі до сторонніх шумів. Динамічний мікрофон працює завдяки магнітному полю, що рухає індукційну котушку. А механізм конденсаторного складається із двох пластин. Одна з них рухлива та створює акустичні коливання.

Також є стрічкові варіанти. Вони працюють за принципом динамічних, але є важлива відмінність – замість діафрагми мають гофровану металеву смужку. Підходять для запису інструментів та голосів.

Настільний мікрофон має настільну підставку. Підходить для офісів та роботи на ПК.

Динамічний або конденсаторний/електретний варіант настільного виконання оптимально підходить для стриму, летсплею, оглядів, створення вокального контенту. Підключається настільний мікрофон через дротовий (mini-jack/USB) або бездротовий мікрофон (Bluetooth) безпосередньо до ПК, ноутбука, планшета або смартфона з миттєвим визначенням у системі.

Універсальний варіант.

Для потокових трансляцій, монтажу або звукозапису рекомендується купити настільний мікрофон із конфігурацією для чистої передачі звуку за наявності безлічі навколишніх шумів:

  • міцний пластиковий чи металевий корпус на надійній підставці чи тренозі;
  • віброзахисний «павук» для нейтралізації шкідливих коливань основи чи необережних рухів;
  • металеві грати та вбудований поп-фільтр;
  • додатковий вітрозахист від вибухових звуків, ударів та різких рухів;
  • легкодоступні регулятори гучності та чутливості; кнопка вимкнення звуку;
  • перехідники для встановлення на пантограф або стійку.

Динамічні мікрофони для ютубу з мембраною та електромагнітом більш стійкі до випадкових ударів та падінь, менш сприйнятливі до різких високих звуків. Конденсаторні ж варіанти виконання відрізняються широким діапазоном частот, але більш тендітні і потребують акуратного звернення. Для отримання прийнятного звучання в умовах квартири, студії, офісу або конференц-залу рекомендується вибирати варіанти з кардіоїдною або суперкардіоїдною діаграмою спрямованості та звукозаписом у передній півсфері.

Перш ніж купити мікрофон для комп'ютера, враховуйте, для яких цілей ви його використовуватимете. Для роботи на вулиці та живих виступів підходить динамічний. Для високоякісної настольный микрофон фото запису музики та голосу призначений конденсаторний мікрофон.

Від чого залежить вартість техніки?

Окрім призначення, на вартість мікрофонів впливають:

  • спрямованість запису звуку. Характеризує зону сприйняття мікрофоном звукових коливань (спереду, спереду та ззаду, з усіх боків);
  • тип USB чи XLR. Перший підключається до комп'ютера за допомогою USB-роз'єму. А для XLR потрібно купити звукову карту, але цей тип стійкіший до перешкод;
  • чутливість. Вказує, наскільки тихий звук може вловити апарат. Врахуйте: чим нижче значення, тим чутливіший пристрій.

Ціна коливається і в залежності від частотних характеристик, матеріалу корпусу, оснастки та різних додаткових функцій.

Де придбати мікрофон в Україні?

Замовити студійні мікрофони різних типів та конструкцій ви можете в онлайн-магазині « Я в шоці ». До продажу доступні мікрофонні системи, аудіосистеми, аксесуари для мікрофонів найкращих марок представлені у великому асортименті.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії