Добір за параметрами
Всього 81
Ціна
Від
до

Матеріал

Кількість швидкостей роботи

номінальна потужність


Тип харчування

Номінальна напруга

Частота

Напруга

Гарантія

Кількість кишень

Мінімальна робоча температура
Максимальна робоча температура
Захист обладнання від води та пилу IPНаявність

Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв

Підставка в комплектіКраїна реєстрації бренду

Інтерфейс підключення до джерела


Країна-виробник товару

Тип друку

Типи зчитуваних штрих-кодівДальність скануванняМаксимальна швидкість друку

Ширина витратного матеріалу

Діаметр витратного матеріалу

Автообрізання чека

Максимальна довжина друкуМожливість підключення грошової скриньки

Підтримка друку штрих-кодів

Діаметр втулки

Дозвіл друку


Ширина поля сканування

Гарантійний термін, міс.

Максимальна швидкість рахунку


Мінімальна швидкість рахункуВид детекції


Швидкість рахунку (банкнот/хв)

Фасування банкнот по пачках

Механізм подачі

Тип виведення інформації

Споживаний струм

Функція підсумовування

Максимальна вологість


Стан товару

Адаптер/блок живлення

Кількість скануючих лінійФільтри
Показати ще 21 товарів

оборудование для торговли фото Щоб торгівля йшла добре, могли швидше обслуговувати покупців, загалом налагодити процес, потрібно подбати про відповідні товари для торгівлі. На сучасному ринку їх представлена величезна кількість, але якщо ви хочете замовити дійсно якісне обладнання для торгівлі , при цьому знайти все в одному місці, варто відвідати Інтернет-магазин «Я в шоці».

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

Робочий процес у торговельній сфері полегшує багато сучасних пристроїв, одним з яких принтери чеків. Даний прилад має певні характеристики, що дозволяють максимально швидко роздрукувати чек з найменуванням товару та його вартістю.

Такий пристрій є справжнім помічником у будь-якій сфері: магазини, кафе, готелі, розваги та багато інших закладів та організацій. Чековий принтер став незамінним помічником, без якого не обходиться жоден малий та середній бізнес.

Особливості чекових принтерів.

Основне завдання даного обладнання полягає у друку чеків, зокрема товарних. Він наносить необхідну інформацію на чековий папір, який попередньо поміщають у принтер. З переваг принтерів для друку чеків можна виділити:

  • ергономічність;
  • якість друку;
  • висока швидкість нанесення буквено-циферного тексту;
  • зручність у використанні;
  • зрозумілий інтерфейс;
  • моментальна видача чека.

Чековий принтер здатний полегшити роботу в торговій сфері та покращити її результати. З цим пристроєм можна обслужити більше клієнтів, що значно прискорить ваш бізнес-процес.

Обов'язково зверніть увагу на основні характеристики та переваги кожного принтера для чеків. Купити його можна у будь-який час у нашому інтернет магазині. Ми надаємо оригінальні чекові принтери. Ціна товару обов'язково Вам сподобається. Ви отримаєте техніку від провідного виробника за найбільш доступною ціною та швидкою доставкою.

Сучасні інноваційні технології розвиваються з кожним роком для покращення обслуговування клієнтів, полегшення процесу роботи та розширення меж наданих послуг. Завдяки сканеру штрих-кодів робочий процес стає більш автоматизованим, що впливає на обсяг та результат роботи.

Одним із популярних пристроїв є сканер штрих-кодів. Цей пристрій здатний швидко зчитувати штрих-код з упаковки товару і переносити його в систему комп'ютера, терміналу та інших пристроїв.

Наш інтернет-магазин пропонує придбати сканер штрих-коду за лояльною ціною. Для своїх клієнтів ми пропонуємо якісне та надійне обладнання світових брендів.

Існує два основні види сканерів:

  • провідний;
  • бездротовий.

Кожен із них використовується для сканування товару, його сортування та швидкого пошуку серед величезного асортименту.

торговое оборудование фото Де використовуються сканери штрих-кодів?

Зчитувач штрих-кодів є незамінним пристроєм в оптовій та роздрібній торгівлі. Цей пристрій, як правило, використовується в продовольчому бізнесі. Ви можете зустріти його в супермаркетах на касі, коли продавець "пробиває" товар та підсумовує загальну суму покупки.

Сканер кодів дозволяє максимально швидко обслужити кожного покупця у кілька разів швидше.

Також не малою популярністю користуються лічильні машинки та детектори валют. З їхньою допомогою можна відразу розпізнати фальшиву купюру або перерахувати велику суму грошей. Завдяки подібній техніці припуститься помилки практично не можливо.

Де зробити покупки?

На сторінках нашого магазину Вам пропонується широкий асортимент торгового обладнання . Широкий асортимент дозволить підібрати все потрібне. Ціна пристрою є максимально доступною. З нами приємно співпрацювати, ми пропонуємо якісний товар із доставкою по всій Україні.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії