Пилососи

Добір за параметрами
Всього 641
Ціна
Від
до

Тип управління

Гарантійний термінТип міксера

Відсік для шнура

Тип харчування

Функція пам'яті


Ємність аккумуляторуТип акумулятора

Напруга акумулятораПульт дистанційного керування

Кнопка увімкн./вимк.

Положення регулятора потужності всмоктування


Кріплення на стіну

Об'єм котла (бака для води)Кількість щіток у комплекті


Фільтр тонкого очищення


Довжина всмоктуючого шлангу


Програмування по днях тижня


Мережевий адаптер

Ean


Бічна щітка

Сигнал розрядуТак акумулятора

Захист від падіння зі сходів

Система виявлення перешкод

Висота робота-пилососа


Ширина робота-пилососа


Глибина робота-пилососа


Вага робота-пилососа

Фільтри
Показати ще 60 товарів

пылесос длф дома фото Коли заходиш в магазин, щоб підібрати потужний пилосос для будинку, спочатку від різноманіття моделей розбігаються очі. В голові починається плутанина. Стільки всіляких товарів від найвідоміших виробників представлені на стенді, мимоволі починаєш плутатися. Якщо вирішиш доглянути собі виріб On-line, то можна остаточно збитися з пантелику вже після першої півгодини пошуків.

Яку модель вибрати? Ось цей синенький начебто за доступною ціною. Ой, ні, у червоненького корпус гарніше. Завдання не з легких. Звичайно, пошуки в мережі набагато менш виснажливі, ніж походи по супермаркетам. Куди приємніше вибирати товар, сидячи вдома перед монітором комп'ютера. Ви завжди можете купити пилосос недорого в інтернет-магазині «Я в шоці». Але для цього потрібно визначитися, чим же різні апарати відрізняються один від одного.

Відзначимо, що пилососи бувають побутовими і промисловими. Вони відрізняються в основному потужністю своєї роботи, яка безпосередньо залежить від того, з яким видом забруднень доводиться мати справу. Побутове виріб відмінно справляється з звичайній кімнатній пилом, різними нитками, котячої шерстю і іншим. Промислові ж мають справу з більш серйозними забрудненнями. Йдеться в першу чергу про будівельного пилу і дрібному смітті. Так як ви швидше за все вирішите купити пилосос для будинку, побутової варіант, то потужні моделі можна відразу виключити зі списку. Вже стає трохи простіше. Але час розслаблятися, тепер перед нами стоїть важливе завдання - вибрати тип пристрою.

параметри роботи

Мабуть, головною характеристикою будь-якого пилососа є потужність всмоктування. Саме від неї безпосередньо залежить, наскільки якісно буде справлятися апарат з видаленням пилу і забруднень. Так, для побутових виробів цей параметр може становити від 5 Вт до 250 Вт. Найменшою потужністю володіють ручні пилососи для локальної прибирання поверхонь. Від 300 Вт і вище - потужність промислових апаратів, які можна застосовувати для прибирання великих приміщень, наприклад, виставкових павільйонів. Але для домашніх цілей буде цілком достатньо звичайних побутових пристроїв. Так само при покупці варто враховувати потужність споживаної електроенергії. Чим менше буде цей показник, тим економніше буде виріб у використанні.

пылесос фото Важливу роль для будь-якого пристрою грає набір наявних щіток. Чим солідніше їх перелік, тим більше поверхонь ви зможете якісно очистити. Зрозуміло, що в бюджетних моделях їх набір обмежений, але навіть в них присутні турбощітка і паркетна щітка. А такі вишукані аксесуари, наприклад, як парова швабра, це прерогатива дорогих апаратів. Обов'язково необхідно звернути увагу на обсяг пилозбірника. Чим він більший, тим рідше вам доведеться здійснювати очищення контейнерів.

питання вартості

В першу чергу звертайте увагу, звичайно ж, на ціну товарів. У нинішній економічній ситуації цей аспект особливо актуальний для багатьох споживачів. Володіючи обмеженим бюджетом, немає ніякого резону замахуватися на вироби з аквафільтром сепараторного типу. Швидше за все, в цьому випадку ідеальним варіантом для вас стане звичний апарат з тканинним пилозбірником. При цьому краще вибрати виріб з одноразовими мішками для збору сміття. Тоді Вам не доведеться дихати пилом кожен раз, коли Ви будете витрушувати його з ємності. Ви без проблем зможете купити потужний пилосос не дорого. Змінні мішки Вам доведеться докуповувати в міру необхідності. Так що, мабуть, старий-добрий варіант з тканинним пилозбірником буде найекономічнішим. Але це аж ніяк не означає, що бюджетні вироби не зможуть порадувати свого володаря якісною роботою.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії