Аксесуари для пилососів

Добір за параметрами
Всього 93
Ціна
Від
до

Тип управління

КолірФільтри
Показати ще 33 товарів

аксессуары для пылесосов фото Неможливо уявити собі ефективну прибирання будинку без сучасної техніки і аксесуарів, таких як ефективні фільтри і мішки для пилососа, які допоможуть максимально очистити не тільки поверхню підлог, а й повітря. Сучасні пристрої в основному оснащуються потужними очисниками, які в змозі затримати навіть найдрібніші частинки і не допустити їх потрапляння в повітря. Давайте розглянемо незаперечні переваги використання аксесуарів.

Тонке очищення повітря

Фільтр ефективно перешкоджає попаданню в повітря найдрібніших частинок розміром менше міліметра. Ці частинки, по суті, не є пилом, так як вона повинна бути вже в контейнері. Такі розміри мають, як правило, алергени і хвороботворні організми.

Потужне перешкоду на шляху алергенів. Незамінна річ для прибирання приміщень, де знаходяться люди, які страждають алергією або захворюваннями дихальних шляхів. Для алергіків рекомендується купити фільтр для пилососа не нижче класу 12. Такі аксесуари для очищає техніки забезпечують захист від мікрочастинок не нижче 99,5%.

Антибактеріальне покриття. Особливий склад, який наноситься на багатошарову поверхню, руйнує патогенні організми, які можуть виникати при збиранні. Цим досягається максимальне очищення повітря в приміщенні.

Тривалий термін служби. Якщо ви зупинилися при покупці на багаторазовому фільтрі - ви правильно зробили. Це вигідне придбання. Завдяки миється поверхні, дані аксесуари можна використовувати необмежений час. Важлива деталь: під час установки, стежте за тим, щоб виріб максимально щільно прилягав до стінки контейнера. Інакше очищення буде вкрай неефективна.

Вибираємо мішки для побутової техніки

Вибираючи новий апарат, не забудьте поцікавитися, чи є в продажу мішки для сміття, які підходять саме для цієї моделі, і як часто їх потрібно міняти. Мало хто замислюється про додаткові пилозбірника при покупці пристрою, тоді як для правильної експлуатації це вкрай важливо.

Навіщо потрібні змінні ємності.

тканевые мешки для пылесоса фото Подібні аксесуари для пилососа представлені у вигляді багаторазових і одноразових ємностей, які використовуються для збору сміття при збиранні. Як правило, в комплекті з девайсом йдуть багаторазові вироби, які потрібно ретельно очищати після збирання. Однак набагато більш зручним варіантом є використання одноразових пилозбірників. Ємності для очищає техніки діляться на три типи:

  1. 1. Ви можете купити тканинні мішки для пилососа. Вони призначені для багаторазового використання, мають підвищену міцність.
  2. 2. Паперові - використовуються одноразово, після чого утилізуються.
  3. 3. Синтетичні (паперові) - одноразові пакети, які використовуються для заповнення, а потім викидаються.

Багато виробників рекомендують користуватися одноразовими варіантами для пилососа. Їх застосування «до заповнення» доцільно з кількох причин:

  • Гігієнічність - одноразові ємності використовуються протягом декількох прибирань до заповнення мішка, після чого сміття просто утилізується, без відкриття.
  • Простота - вам не потрібно виходити на сходову площадку або балкон, щоб спустошити мішок, шукати відповідний пакет для сміття.
  • Економія часу - ви просто можете купити мішки для пилососа, викидати один пакет, і ставити чистий, що займає не більше п'яти хвилин.
  • При використанні одноразових мішків в пилососі не накопичуються бактерії, які осідають на стінках багаторазового рішення і при подальшій прибирання поширюються по квартирі.
Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії