Аксесуари для сюжетно-рольових ігор

Добір за параметрами
Всього 46
Ціна
Від
до

Довжина

Гарантія

Країна реєстрації брендуГабарити: довжина

Габарити: ширина


Габарити: висота

Вага товаруФільтри

ролевые сюжетные игры детские фото Сюжетно-рольові ігри потрібні дітям для гармонійного розвитку так само, як розвиваючі. Сюжетно-рольові набори це основа розвитку малюка. Дуже важливо при виборі враховувати переваги.

Якщо хочете купити аксесуари для сюжетно-рольових ігор, найкраще завітати до каталогу Інтернет-магазину «Я в шоці». Ми пропонуємо своїм юним покупцям широкий вибір вибору.

Ігри та аксесуари для торгівлі. У практичній зоні дітям пропонують піти до іграшкового супермаркету та за навчальні гроші купити муляжі продуктів, а касовий апарат з калькулятором проб'є карту, видасть чек. Це іграшки професії. Сучасні іграшки точно копіюють побутову техніку, скарбнички банкомати видають ігрові гроші гривні, що навчають ваги, зважують за допомогою металевих гирьок фрукти та овочі.

Іграшкові кухні привабливі для дівчаток та хлопчиків від 3 до 6 років. Посудка дерев'яна, керамічна, металева з пластику від надійних виробників продається за дуже вигідною ціною.

Найпопулярніші рольові іграшки в дитячому садку, це набори лікаря та іграшкові аптечки. Дітям старшої групи можна запропонувати моделі тіла.

Хлопчикам сподобаються набори інструментів для дітей, малюкам молоточки та стругалки, конструктор з викруткою та дрилем.

Рольові іграшки у середній групі грають величезну роль вихованні навичок партнерського відносини і комунікативних навичок. Доглядаєте розвиваючі ігри і хочете купити набори, аксесуари для дитячої сюжетно-рольової гри? Ви зробите правильний вибір, адже такий подарунок обов'язково сподобається абсолютно кожній сучасній дитині. Малята мають багату і цікаву фантазію і їм властиво наслідувати дорослих. Продукти на липучках допоможуть вашому чаду опанувати моделі поведінки дорослих, а також отримати максимум задоволення від захоплюючої гри. Набори лікаря допоможуть дітям познайомитись із професією лікаря стоматолога.

Дівчаткам подобається імітувати поведінку мами.

Хлопчикам потрібно у всьому бути схожим на своїх батьків. Маленькі інструменти, набори інструментів у валізах, дитяча кухня, посуд.

Причини купити тематичні ігрові набори:

  • розвивають фантазію
  • формують навички самообслуговування
  • розвивають мову
  • розвивають комунікабельність
  • знайомлять дітей з різними професіями та допомагають виявити схильності до конкретного виду діяльності

сюжетно ролевые игры фото

У нашому Інтернет-магазині «Я в шоці» Ви зможете купити не лише пластикові дитячі кухні, а й великі дерев'яні кухні для дітей у садах. Наш магазин пропонує купити вироби для садів, для дитячих центрів розвитку, вироби для ІРЦ. Сюжетно-рольові ігри, дитячі кухні, дитячі супермаркети з касовими апаратами та наборами штучних продуктів, лялькові театри та інші іграшки відмінної якості за розумною ціною. Ми пропонуємо купити сертифіковані іграшки. У нас в інтернет-магазині іграшок для дітей та дитячих садків великий та вражаючий асортимент, який дозволить Вам з легкістю зробити успішний вибір за лічені хвилини.

Як вибрати?

Коли робите вибір, перш за все варто звернути увагу на якість товарів, оскільки вони призначені для дітей. Потім зважайте на вік маленького власника, його переваги, розмір приміщення. Важливо розуміти, що аксесуарам потрібно знайти місце для зберігання. Що стосується розміру, то чим менше малюк, тим більшими повинні бути елементи іграшки, а сама вона простіше. Інакше малюкові буде не цікаво грати з нею.

В інтернет-магазині «Я в шоці» можна вибрати аксесуари для тематичних ігор як для хлопчиків, так і для дівчаток. Пропонуємо різноманітні вироби на будь-який смак від перевірених виробників. До того ж пропонуємо доступну вартість на всі товари, а значить можете порадувати свого сина, доньку навіть без приводу.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії