Антимоскітні сітки

Добір за параметрами
Всього 30
Ціна
Від
до

Вага

Розміри товару, см

Виробник

Розмір упаковки

Гарантія

Розміри шторки, см

Застібка

Країна виробник

Довжина комірки сітки


Ширина осередку сітки

Кількість стулок

Розміри шторки


Кількість цвяхів для кріплення

Фільтри

Антимоскитные сетки фото

Сітки для будинку має багато переваг, особливо в теплий сезон, коли потрібен захист приміщення від комах. Однією з зручностей є не тільки створення бар'єру шкідливої флорі і фауні в місцевості, а й простий догляд. Додатково вона може забезпечити захист від:

  • шкідників. Будь-яким паразитам буде не просто потрапити через вікно в будинок завдяки такому бар'єра. Москітна сітка щільно прилягає до рами вікна (двері) і не дозволяє навіть самим маленьким шкідників потрапити через неї;
  • дрібних комах. Будь-які метелики, комарі або мухи не зможуть проникнути в будинок, що гарантує відсутність дискомфорту з приводу присутності таких «небажаних гостей» вечорами в теплий сезон;
  • пуху рослин. Для алергіків це особливо актуально, адже москітна шторка на вікно може кілька позбавити проблеми з реакцією на пилок рослин;

При цьому москітна сітка на магнітах для вікна не псує зовнішній вигляд. Також антимоскітні моделі дуже зручні тим, що повністю пропускають сонячне світло. Згідно цього не втрачається освітлення в приміщенні, завдяки чому присутній затишок.

Типи москітних сіток

Для того, щоб купити москітну сітку дешево, потрібно визначитися з тим, який саме тип вам потрібен. Існує кілька типів, кожен з яких має свої переваги:

  • стандартні. Популярний варіант, зазвичай складається з полотна, яке вставляється в металеву раму, прикріплену до вікна;
  • магнітні. Це сучасні і дуже популярнішим моделі. Вони складаючись із двох частин з прорізом посередині і магнітами. Завдяки цьому сітка на двері зачиняються самостійно за спиною людини, а значить комахи не потраплять і не буде необхідності постійно поправляти краю, як це було в минулому, коли двері завішували старим тюлем.

Додатково слід орієнтуватися на відгуки тих, хто вже спробував всі переваги того чи іншого продукту. Це допоможе зрозуміти, яким саме сіток варто віддавати перевагу. Бренд і постачальник часто грають основну роль у виборі, тому потрібно ознайомитися з репутацією виробника і магазину, де безпосередньо його реалізують.

Дизайн такого захисту може бути різною. Все залежить від уподобань покупців. Основа складається з напівпрозорого полотна різних кольорів: білий, бордовий, блакитний, рожевий, бежевий, фіолетовий, синій, чорний. Можуть бути однотонні моделі, а також з нанесеними малюнками. Малюнки бувають різними, з квітами, метеликами, рослинними візерунками.

Можливі два типи відкривання сіток: орні, розсувні. Перший варіант більш кращий, так як відкривати шторку можна без допомоги рук.

Якщо раніше москітна сітка виготовлялася тільки з нейлону, то сучасні виробники пропонують широке розмаїття матеріалів. У їх числі можна виділити:

Москитная сетка фото

  • нейлон
  • високоміцне синтетичне волокно
  • нетоксичний пластик
  • поліестер
  • з вбудованими магнітами

Москітна сітка: де купити?

Для того, щоб придбати кращу сітку від комарів, краще вибрати надійного постачальника, якому довіряють на ринку. Наш Інтерні-магазин « Я в шоці » вже багато років займається реалізацією таких продуктів. Завдяки наполегливій роботі ми змогли домогтися найкращого поєднання ціни та якості для своїх клієнтів. На нашому сайті є великий вибір москітних сіток на двері і москітних сіток на вікна, ціна яких максимально доступна. Замовити товар можна в кілька кліків, а його відвантаження з нашого складу відбудеться після оплати максимально швидко. Оптимальна доставка по всій країні.

Наш магазин пропонує перелік антимоскітних сіток для дверей на магнітах. Протягом декількох років ми активно плекаємо ринок все більше переліком товарів. Саме така діяльність дозволяє зробити найбільш оптимальний вибір і купити якісну річ недорого.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії