Антипаразитарні засоби

Добір за параметрами
Всього 5
Бренди

Ціна
Від
до

Вага

Виробник

Наявність

Країна виробник

Артикул моделі

Валюта

З розпилювачем / Без розпилювача

Додаткові розділи

КатегоріяФільтри

антипаразитные средства фото У разі зараження паразитами людині слід обов'язково прийняти препарати від глистів, інакше паразити спричинять серйозні проблеми зі здоров'ям. Глисти - паразитичні черв'яки, які поселяються в організмі, постійно розмножуються, руйнують тіло зсередини. Зазвичай живуть у кишечнику, печінці, шлунку, деякі можуть розмножуватися в крові, досягати серця.

Заразитися глистами дуже просто: погано вимиті руки, контакт із вже зараженою людиною, твариною, недостатньо термічно оброблене м'ясо. Особливо вразливі перед паразитами діти, адже багато хто грає на вулиці, тягнуть до рота непомиті руки, наприклад із пісочниці. Ще — люди похилого віку, оскільки мають слабкий імунітет.

Як зробити правильний вибір

Антипаразитарні засоби слід вибирати в залежності від виду гельмінтів, що живуть в організмі, а також віку хворого.

Протипаразитні препарати виробляють із синтетичних хімічних речовин. Існують також ліки рослинного походження, проте діють хіба що на невелику кількість паразитів, які часто безсилі проти них, не допомагають організму очиститися. Незважаючи на штучну природу, ліки від глистів мають обмежену кількість побічних ефектно, безпечно навіть для малюків віком від двох місяців.

Як працюють ліки?

Більшість засобів викликають голод у паразитів, паралізують їх, через що гельмінти вмирають, природним шляхом виводяться з організму.

Наприклад:

  • є ліки, типу альбендазол, що не дають гельмінтам споживати цукор, який потрібний їм для життя. Однак не вбивають паразитів яйця
  • антипаразитарні препарати типу івермектину. Ліки паралізують гельмінтів, що виходять з кишечника разом з фекаліями. Кошти діють на нервову систему шкідників, тому можуть рухатися, харчуватися, дихати
  • існують препарати, які діють тільки на дорослих гельмінтів, є працюючі суто з личинками, є яйця, що вбивають. Також можна купити медикаменти комплексної дії — зазвичай комплексні ліки дорожчі, але приймати потрібно тільки його, не комбінувати різні засоби від глистів.

Курс лікування зазвичай короткий – лише кілька днів. Однак остаточна тривалість залежить від типу паразитів, стадії захворювання, а також обраних коштів.

Зазвичай препарати купують у два прийоми. Наприклад, одну капсулу відразу після візиту до лікаря, встановлення діагнозу, другу — за два тижні. Все залежить від складності захворювання.

Одна якщо в будинку захворіла одна людина, ймовірність того, що всі, хто живе поруч, також мають глистів, висока. У такому разі рекомендується пройти курс лікування протипаразитними препаратами для всіх членів сім'ї.

Різною буває також форма ліків. У каталозі Інтернет-магазину представлені пігулки від глистів, краплі. Останній варіант найчастіше купують для дітей, оскільки приймати їх простіше.

средство от паразитов фото

Де придбати протипаразитні препарати.

Кожна аптека має широкий вибір ліків від глистів, оскільки це поширена проблема, з якою стикаються близько десяти відсотків всього населення планети. Придбати препарати від паразитів можна без рецепта. В Інтернет-магазині "Я в шоці" доступна функція замовлення онлайн. Враховуючи, що глисти – делікатна проблема, далеко не всім комфортно озвучувати, від чого потрібні ліки (а в аптеках завжди є черга), віддалений варіант стане рятівним.

Ціни на антигельмінтні засоби відрізняються. Ліки не належать до категорії дорогих, що добре враховуючи серйозність наслідків запущеного токсоплазмозу.

Якщо є необхідність у комплексному лікуванні, краще відразу замовити комплекс ліків, ніж купувати все необхідне окремо. За консультацією звертайтесь до досвідчених консультантів.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії