Антисептики

Добір за параметрами
Всього 32
Ціна
Від
до

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Екстракт

Вміст спирту


ФарбувальнийФільтри

В сучасних умовах нашого життя неможливо обійтися без антисептика для рук. І якщо популярність засобів серед звичайних людей зросла лише з настанням пандемії, то деякі категорії населення завжди потребували такої продукції. До них відносяться перукарі, майстри нігтьового сервісу, лікарі, працівники громадського харчування та багатьох інших установ. Але як же підібрати ефективний і якісний засіб, яке не зашкодить? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Антисептики фото

призначення

Для шкіри. Виробники випускають спеціалізовані засоби, щоб обробляти ніжну шкіру рук. Такі продукти більш м'які по своїй дії, вони не сушать шкіру.

Для інструментів. Для обробки поверхонь також призначені спеціальні засоби. Вони не залишають слідів і розлучень, широко використовуються в громадських місцях і медичних центрах.

Форма випуску

Антисептики випускаються в різних форматах. Це може бути рідина, гель, пінка. Також вони відрізняються за обсягом. Наприклад, якщо вам потрібно носити засіб постійно з собою в сумці, варто вибрати невелику упаковку 50-100 мл. Для стаціонарного застосування підійде обсяг від 250 до 1000 мл. Також в ситуаціях, коли антисептик витрачається часто і інтенсивно, доцільно буде запастися великим тарою на 5 літрів і переливати з неї в більш дрібні ємності. Деякі засоби оснащуються розпилювачами і дозаторами для більш комфортного використання.

спектр дії

Вибираючи антисептик медичний, потрібно перевірити, на які бактерії, мікроби і віруси він ефективно впливає. Найкраще купувати універсальні засоби, які справляються з:

 • вірусами грипу, аденовірусами, ротавирусами, ГРВІ та коронавірусами (MERS, SARS);
 • вірусами гепатиту А, В, С і ВІЛ / СНІД;
 • збудниками інфекцій бактеріальної етіології, включаючи туберкульоз, стійкі штами стафілококів, ентеробактерії, стрептококи, синьогнійну паличку та інші;
 • патогенними грибами - Кандид, дерматомікозами, цвіллю тощо.

Вміст спирту і безпеку складу

Щоб засіб було ефективним, має бути не менше 60% спирту в складі. В нашій продукції міститься 80% етанолу, тому вона максимально ефективно справляється з різними вірусами та бактеріями. Також враховуйте, що багато дешевих антисептиків містять в складі 1-пропанол. Потрібно уникати цього компонента, так як в ході американських досліджень він був визнаний дуже небезпечним для здоров'я. У наших антисептиках 1-пропанол не міститься.

наявність добавок

Часто в антисептичні засоби додають ароматизатори. Вони ніяк не шкодять здоров'ю, але не підходять для алергіків, так як можуть спровокувати реакцію. Для повної безпеки краще вибрати продукт без запаху.

Також до складу антисептиків додають пом'якшувальні компоненти для догляду за шкірою рук, наприклад, гліцерин або пантенол. Він допомагає уникнути сухості і тріщин при частому використанні.

антисептики для надежной защиты рук фото

Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію наступних брендів:

 • 2k
 • Biolong
 • Clean Stream
 • DONAT
 • Galax
 • Galaxy
 • Helpix
 • Lindo
 • Madel

Колір антисептика для ран також буває різним. Найпопулярніші прозорі або різнокольорові рідини (рожеві, блакитні), але часом зустрічаються білі варіанти. Колір рідини жодним чином не впливає на його ефективність.

Каталог Інтернет-магазину « Я в шоці » пропонує покупцям можливість вибрати різні типи рідини. Це можуть бути звичайні засоби для дезінфекції рук, області для ін'єкції, навіть обробки поверхонь. Зустрічаються також універсальні вироби.

Чому варто звернутися до нас

Якщо ви хочете купити найкращі антисептики для надійного захисту рук від вірусів і бактерій, тоді вам неодмінно варто звернеться в наш Інтернет-магазин « Я в шоці ». У нас знайдете широкий асортимент вибору, доступні ціни, а також високий сервіс. Ви залишитеся задоволені покупкою.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії