Апарати для приготування поп-корну

Добір за параметрами
Всього 12
Ціна
Від
до

Гарантійний термін

живлення

Матеріал

Матеріал корпуса

Призначення

Кількість швидкостей

номінальна потужність


Джерело живлення

Номінальна напруга


Довжина мережевого шнура

Гарантія

Час нагріву до потрібної температури

Вид витратного матеріалу

Время приготовленияФільтри

Приготування попкорну в домашніх умовах дозволить насолоджуватися улюбленими ласощами не виходячи з дому. Для цього вам знадобиться покупка невеликого апарату для приготування поп-корну будинку. Але, це ще не найгірший варіант заробітку. Яскрава, красива візок і дражливий аромат повітряної кукурудзи залучають і дорослих, і дітей. І перше, що потрібно зробити, починаючи цю нову для себе діяльність - зробити правильний вибір.

Характеристики обладнання.

аппарат для попкорна домашний фото

Щоб зерна при приготуванні НЕ пересушувалісь, були м'якими, об'ємними і хрусткими, техніка для виробництва повітряної кукурудзи повинен бути якісним, навіть якщо ви купуєте прилад недорого. Якість обладнання для попкорну залежить від матеріалу котла, рухливості і легкості його кришки, конфігурації і плавності ковзання мішалки, наявності у машини додаткових опцій.

При покупці пристрою для приготування попкорна першочергову увагу потрібно звертати на такі його характеристики:

 • тип живлення устаткування для попкорну - є моделі працюють на газі, мобільні, невеликий газовий балон дозволить використовувати таке обладнання в скверах, парках і на вулиці. Стаціонарне обладнання для виробництва працює від електромережі. В каталозі Інтернет-магазину «Я в шоці» представлені Попкорница працюють виключно від мережі, тому у вас не виникне жодних проблем з підключенням техніки;
 • обсяг камери - від нього залежить виробництво продукту в одиницю часу. Вимірюється він в унціях або просто порціях на годину. Діляться на високопродуктивні, середнього рівня продуктивності, побутові. Пропонуємо вам прості у використанні побутові моделі, що дозволить отримувати до 20 порцій в годину. Вартість обладнання для повітряної кукурудзи багато в чому залежить саме від обсягу камери;
 • декоративне оздоблення - стильний дизайн і яскравий декор машинки для приготування попкорна незмінно привертають до себе увагу ваших гостей. Пропонуємо купити моделі у вигляді футбольного м'яча, на коліщатках, а також установки для приготування солодкої вати або шоколадного фонтану.

Чому саме ми.

Купити побутової апарат для попкорну в Інтернет-магазині «Я в шоці» вигідно тому, що:

попкорн дома фото

 • пристрій має компактні габарити, а це, в свою чергу, дозволяє розмістити його в будь-якому місці кухні
 • простота експлуатації і догляду
 • дозволяє готувати попкорн без використання масла і маргарину, що надає на його смакові якості
 • корпус, як правило, виконаний в яскравому дизайні, привертає увагу гостей
 • для виробництва використовуються тільки якісні матеріали: метал, пластик, нержавіюча сталь
 • постійна циркуляція гарячого повітря дозволяє зберегти всі поживні властивості зерен кукурудзи

Пристрій апарату для приготування попкорна.

Конструктивно прилад не представляє собою нічого складного. Складається апарат для виготовлення попкорну з:

 • скляної камери, в якій знаходиться котел з нагрівальним елементом
 • кришки
 • простого механізму перемішування

А щоб урізноманітнити своє меню для перегляду фільмів, поставте поруч з апаратом для попкорну апарат для цукрової вати, шоколадних фонтанів. Ця техніка проста у використанні - для виробництва цукрової вати потрібні тільки дерев'яні палички для вати і цукор. Але ви завжди зможете поласувати смачним десертом або попкорном, для цього не доведеться виходити з дому або чекати ранку.

У каталозі магазина «Я в шоці» представлена якісна продукція різного дизайну. Це можуть бути моделі рожевого, сріблястого кольору, стилізовані під візок апарату для поп-корну в кіно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії