Аплікації та орігамі

Добір за параметрами
Всього 61
Ціна
Від
до

КомплектаціяГарантія

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару


Вага товару
Фільтри
Показати ще 1 товарів

апликации фото Для дітей дошкільного віку та маленьких чудовим заняттям стануть аплікації та вирізання з паперу. Займаючись цією цікавою справою, малюки активно розвивають свої сенсорні можливості, пізнають навколишній світ. Дитина гармонійно підбирає необхідні кольори, вигадує різні композиції, працює з формами, розвиває художні та дизайнерські навички. Заняття аплікацією та вирізання є початком освіти малюка. У дитини поступово розвивається логіка, посидючість, креативність, наполегливість та увага. Закладаються перші навички рахунку, геометрії та читання. Аплікація – це найулюбленіше заняття дитини. Вона може бути предметною, сюжетною та декоративною. Перші кроки в оволодінні мистецтвом аплікації дитина робить самостійно вже у 2 роки, з 4-х років її навчають користуватися ножицями. Спочатку, звичайно, у всьому допомагають батьки, а згодом малюк самостійно зможе створювати цілі картини, активно розвиваючи фантазію та образне мислення. Важливо лише забезпечити дитину необхідними матеріалами до творчості.

Наші рекомендації щодо розвитку творчості дитини.

Заняття аплікацією та вирізуванням – цікава вправа для розвитку дрібної моторики дитини. Саме аплікація розвине в дітей віком почуття прекрасного і стане платформою у розвиток художніх навичок. Ми пропонуємо різноманітні посібники, здатні подарувати дитині радість творчості:

  • вирізалки для найменших, які допоможуть освоїти перші навички роботи з ножицями та розвинуть координацію, навчать створювати власні картини;
  • блокноти-вирізалки з практичними заняттями неодмінно виховують посидючість та акуратність, навчать вирізати предмети будь-якої форми, розвинуть тактильні відчуття;
  • книги-листівки для маленьких дизайнерів допоможуть створити власну листівку та оформити її самостійно;
  • комплекти креативної творчості навчать точним рухам пальців рук, натренують м'язи та розвинуть творчий потенціал;
  • книги спрямовані на гармонійний творчий розвиток малюка з раннього віку. З їхньою допомогою дитина досягає високих позитивних результатів: зникає скутість рухів, діти стають зосередженими, самостійнішими і ініціативними. Вироби спеціально для дошкільнят містять цікаві історії про веселих тварин, а також логічні вправи та творчі завдання, зокрема аплікації та розмальовки.

оригами фото

Широкий асортимент вибору дозволить підібрати товар для дітей будь-якого віку. Такі аплікації клеять на різній поверхні: зошити, одяг, рюкзаки. Багато дітей заводять спеціальні блокноти для створення сюжетів.

Тематика також може бути різною. Це тварини, фрукти, овочі, різноманітні фігурки, персонажі найпопулярніших мультиків, фільмів.

Матеріал також різний. Але найпопулярнішими є фольговані рішення.

Товари для творчості ставлять за мету сформувати у дитини зацікавленість аплікаційною діяльністю, розвинути точність зорового сприйняття, натренувати вміння орієнтації на просторі аркуша та навчать працювати усвідомлено. Асортимент інтернет-магазину «Я в шоці» досить великий, містить багато навчальної та літератури, що розвиває. Також ми рекомендуємо замовити математичні лабіринти та читаємо дітям, особливі за змістом та якістю. Переконайтеся в цьому, зробивши замовлення зараз в інтернет-магазині.

Щоб знайти необхідну аплікацію, рекомендуємо скористатися пошуковим рядком, щоб ознайомитись з асортиментом. Ціни сайту дійсні на даний момент. В наявності і якісна продукція зі знижкою. Асортименти наборів для творчості щодня оновлюється, з'являються нові сучасні книги популярних видавництв. Навчити дитину вирізати та наклеювати просто, зверніться до нас вже сьогодні.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії