Подарунки для автомобіліста

Добір за параметрами
Всього 26
Ціна
Від
до

Ширина

Розміри товару, см

Тип іграшкиФільтри

авто подарки фото Лише кілька десятків років тому слово «автомобіліст» вживалося виключно стосовно осіб сильної статі.

Згідно з правилами мови, він продовжує ставитися до чоловічого роду. Нинішня армія автовласників та водіїв давно вже не ділиться за ґендерною ознакою.

Жінки за кермом – не рідкість на трасах. Вони люблять, пестять і плекають своїх «ластівок» краще, ніж чоловіки.

Вибираючи подаруночок для автомобілістів, потрібно орієнтуватися не лише на привід. Вікова категорія, близькість стосунків, стать, рівень майстерності одержувача презенту в галузі водіння – також вагомий чинник. Є ще чимало нюансів, на які слід звертати увагу на пошуки бажаного сюрпризу.

Що потрібно врахувати під час вибору подарунка автолюбителю.

У житті знайдеться достатньо причин, коли захочеться порадувати близьку людину чи колегу з навчання, роботи, інших сфер спілкування. День народження, численні свята, пам'ятні події – якщо орієнтуватися на весь спектр можна потонути в морі ідей. Обмежившись думкою «що подарувати автолюбителю», швидше за все вдасться досягти бажання Вашого візаві.

Привід, вік та ваші стосунки.

Зараз досить важко знайти сім'ю, де немає залізного коня. Якщо потрібно підібрати презент господареві, звертайте увагу на такі аспекти:

 • привід (день народження, тематичне свято);
 • ступінь спорідненості, близькості взаємин. Для батька, брата, чоловіка необхідно зарезервувати велику суму. Особливо у разі пам'ятної дати. Тут не слід зупиняти свій погляд на незначних аксесуарах китайського виробництва;
 • колезі чи шефу можна пошукати сувеніри для авто з дорожчої колекції;
 • коханій людині, хлопцю чи дівчині подарунок потрібно вибирати найретельніше. Доречними будуть не просто матеріальні знаки уваги, а й романтичні чи креативні;
 • орієнтуючись на вік, подарунок автомобілісту підбирають відповідно до його уподобань. Знаючи, що власник машини користується послугами автомийки та сервісу, не витрачайте кошти на покупку автокосметики чи набір ключів;
 • так само і у літнього батька новомодний гаджет здатний викликати лише здивування замість очікуваних радісних почуттів.

Знак уваги завжди повинен припускати очікування людини, якій вона призначається.

Оригінальні подарунки автолюбителю.

Вивчивши топ подарунків автолюбителю на просторах Всесвітньої павутини, а також ненароком запитавши майбутнього вдячного власника Вашого презенту, не забудьте заглянути на сайт Інтернет-магазину «Я в шоці».

Тут можна знайти багато цікавих пропозицій на тему «що купити автолюбителю».

Така покупка продемонструє Вашу креативність та щиру турботу про близьких людей.

Корисні подарунки автолюбителю.

Існує багато аксесуарів, побутових приладів, які стануть у нагоді в машині. Серед них можна назвати пилосос, автомобільний душ, нано-килимок, масажні накидки для сидінь, масу недорогих дрібничок з наклейками на відповідну тематику.

товары для автомобилиста фото

Максимальний попит мають такі товари з нашого каталогу:

 • аптечки
 • нековзні силіконові килимки
 • м'яка іграшка на присоску
 • іграшка для вихлопної труби
 • скребок для чищення льоду
 • автосумки
 • масажна півшка
 • тримач для телефону, багато іншого

Ідеї подарунків для водіїв-жінок.

Сучасні леді на автомобільних трасах мають мало спільних рис з героїнями бородатих анекдотів про блондинок та інших представниць прекрасної статі, які не дружать з технікою. Вони купують дорогі елітні автомобілі та вчаться керувати акуратно, без аварій.

Підібрати подарунок для автомобіліста для близької людини чи колеги не складно, якщо знаєш про його захоплення машинами. Виявивши максимум уваги, вивчивши потреби, Ви повністю вгадаєте, що купити автолюбителю.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії