BCAA

Добір за параметрами
Всього 876
Ціна
Від
до

Призначення


Вікова категорія

СмакКількість вантажних місць

Вага в упаковці


Ширина в упаковці

Висота в упаковці

Зміст порції
Глибина в упаковці

Содержимое сахараФільтри
Показати ще 60 товарів

ВСАА фото Для нормального функціонування організму необхідний енергетичний запас і будівельний матеріал для м'язової тканини. Особливо це актуально для людей, які займаються важкою фізичною працею та спортом. Деякі з амінокислот синтезуються в процесі життєдіяльності організму, інші можуть надходити тільки ззовні, з продуктами харчування та БАД. Ці сполуки позитивно впливають на жировий обмін і сприяють відновленню м'язів після травм.

Особливість амінокислот БЦАА – наявність відгалужень у молекулярному ланцюжку. До складу амінокислот ВСАА з розгалуженим ланцюгом входять 3 речовини: валін, лейцин та ізолейцин. Добавки із цими речовинами перешкоджають руйнації м'язових тканин від інтенсивних навантажень. З цієї причини прийом амінокислот пов'язаний із тренуваннями. Їх приймають до, після чи на заняттях у спортивному залі. Як правило, чоловіки хочуть замовити амінокислоти BCAA для нарощування м'язової маси, жінки – для боротьби із надмірною вагою.

Особливість амінокислот, що мають розгалужену будову, у тому, що їхнє розщеплення відбувається не в печінці, а безпосередньо в м'язовій тканині. Це робить тренування набагато ефективнішими. Вони також допомагають підтримувати рівень цукру на крові на рівні норми, швидше збільшувати масу м'язів.

БЦАА комплекс: переваги.

Користь від прийому комплексів амінокислот BCAA – така:

 • збільшення запасу енергії у м'язах
 • перешкода процесам катаболізму (руйнування м'язів від значних навантажень)
 • нормалізація гормонального фону та обмінних процесів
 • покращення пам'яті, уваги, сприйняття інформації
 • посилення опірності захворюванням
 • регулювання апетиту (актуально для тих, хто бажає нормалізувати масу тіла)
 • зміцнення нігтів, волосся, покращення стану шкіри
 • регулювання жирового обміну

ВСАА спортивне харчування різних виробників містить різну кількість амінокислот різних видів. Щоб правильно купити препарат з амінокислотами ВСАА, рекомендується порадитися з тренером або лікарем.

Види ВСАА-амінокислот.

До складу комплексу входять 3 амінокислоти з розгалуженою структурою:

 • Лейцин. Цю речовину називають "королем амінокислот", оскільки вона входить до складу всіх натуральних білків. Лейцин сприяє відновленню тканин після навантажень, нормалізує цукор у крові, зміцнює волосся та нігті. Крім того, він сприяє секреції гормонів росту
 • валін – стимулює метаболізм, перешкоджає руйнуванню м'язової тканини, прискорює загоєння тканин після мікротравм, сприяє нарощуванню м'язової маси
 • ізолейцин. Є потужним енергетичним джерелом, що зменшує вміст цукру в крові.

Крім перелічених ефектів, комплекси амінокислот мають омолоджуючу дію і сприяють спалюванню зайвого жиру.

всаа для спортсменов фото

Сукупне добове дозування незамінних амінокислот становить 20-25 г, частота прийому – від двох до п'яти разів, до і після тренувань. Якщо заняття у спортзалі є дуже інтенсивними, комплекс приймають безпосередньо під час тренування.

Де здійснити придбання.

Купити якісні комплекси амінокислот BCAA (БЦАА) із вітамінами за вигідною ціною, з доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазині «Я в шоці».

Вартість препарату можна уточнити на сайті або у телефонному режимі. За бажанням ви можете скористатися консультацією наших фахівців. Тут же можна придбати HTP 5, а також інші види спортивного харчування.

Переївши вживанням подібних добавок варто проконсультуватися з лікарем. Якщо вам знадобиться допомога з вибором, завжди можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть підібрати комплекс. Контакти зв'язку знайдете на сайті у відповідному розділі.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії