Гра дартс доступна для кожного. Тут немає жодних обмежень у віці, статі та професії. Головне – не напружуватися, зосереджуватись на максимальній точності кидка. Назвати дартс грою на точність буде не зовсім правильно, це швидше гра за володіння: адже коли гравець потрапляє всередину мішені, він завойовує її і відчуває вибух адреналіну.
Різними бувають метальні елементи. Досить популярне рішення дротики для дартсу із загостреними наконечниками. Їх використовують дорослі, досвідчені гравці. Їх варто підбирати до дошок із читка або спресованого ДСП.
М'які наконечники, як правило, виготовлені з м'якого, гнучкого пластику. З огляду на те, що матеріал не проб'є тверду мету їх найчастіше використовують для електронних моделей.
Оперення також різне. Найчастіше це тонкий пластик чи щільний силікон. Вкрай рідко використовуються пір'я (дорожчі рішення).
На сучасному ринку представлена широка різноманітність подібної гри. Найпопулярніші, найпоширеніші класичні дочки з гострими дротиками. Як правило, їх купують для підлітків, дорослим. Маленька дитина може поранитися.
Дартс магнітний поєднає у грі дорослих та дітей. Можна влаштувати змагання чи турнір. Якщо до Вас прийшли гості, дартс допоможе захоплююче та весело провести час.
На відміну від звичайного, магнітний безпечний, тому що дротики без голок і не травмонебезпечні. Магнітні дротики дуже міцно триматися на магнітному полотні і не з'їжджають.
Дартс на липучках є яскравою, круглою мішенню. На відміну від звичайної вона дозволяє набрати від 0 до 100 очок. У комплекті покупець отримує кілька різнокольорових кульок на липучках, які легко прикріпити до самої мішені. Кульки легко кріпляться, не мають гострих кутів, деталей, а значить чудово підійдуть для найменших. Якщо дитина хоче отримати в подарунок дартс, не відмовляйте їй, адже така іграшка розвиває спритність.
Також є популярна модель на присосках. Ідеальний варіант для дітей, тому що малюк не поранитися, але при цьому навчиться потрапляти у ціль. Головне, щоб дитина навчилася потрапляти в ціль.
Встановлювати дартс можна зручно. Найпоширеніший варіант – стіна. Але, врахуйте, що недосвідчений гравець може часто помилятися, тому шпалери навколо постраждають. Щоб цього уникнути, рекомендуємо підкласти на стіну дошку з ДСП або хоча б щільний картон.
Ще один варіант – на стінку шафи. Це може бути як зовнішня частина, так і внутрішній бік дверей. Є меблі якісні – вони залишаться неушкодженими навіть після навчання недосвідченого гравця.
А подряпини забираються звичайним поліролем.
Чи не головною перевагою є доступна для більшості ціна на мішені для дартсу, кілька дротиків. Ще одна перевага знайти місце для тренувань зовсім не складно.
Цікаво, що дартс ділиться на класичний та електронний. У класичному варіанті набір складається з мішені, виготовленої із сизалевого волокна кактусів, та дротиків із металевими наконечниками. Маючи класичний набір, гравці підраховують бали самостійно. Електронний апарат автоматично здійснює підрахунок точних кидків і виводить результат на електронне табло. В електронному дартсі наконечник дротика і мета виготовлені з пластмаси.
Найкраще зробити покупку в Інтернет-магазині «Я в шоці». На сайті в широкому розмаїтті вибору представлені різні моделі для дітей будь-якого віку. Тому зробити вибір не складе жодних труднощів.
Вартість виробів з нашого каталогу знаходиться на цілком доступному рівні, завдяки чому зробити покупку може кожен. Не чекайте на особливий привод, порадуйте малюка вже сьогодні. Тим більше, що дартс дитячий чудова розвага для всієї родини.