Духові шафи

Добір за параметрами
Всього 117
Ціна
Від
до

Тип міксера

Дисплей

Тип ваг

Функція автовимкнення

Об'єм

Варіант встановлення

Функція підігріву

Загальна кількість конфорок

Терморегулятор

Максимальна потужність печі

Таймер

Звуковий сигнал

Конвекція


Кількість температурних режимів
Захист від перегріву

Внутрішнє покриття

Покриття корпусу

Максимальна температура нагріванняВнутрішнє освітлення

Покриття варильної поверхні

Максимальна потужність мікрохвиль


Клас енергоспоживання
Функція розморожування

Кількість деко в комплекті


Кількість грат у комплекті


Годинник

Захист від дітей

Кількість електричних конфорок

Вертел

Блокування дверцят духової шафи

Кількість стекол у дверцятах духовкиТип дверцят духової шафи

Ширина ніші для вбудовування


Глибина ніші для вбудовуванняДизайн "Доміно"

Телескопічні напрямні у духовціФільтри
Показати ще 57 товарів

Духовые шкафы фото

Готувати смачно, швидко і без клопоту допоможе духовка. Як не крути, але уявити кухню без такої техніки складно. Вона незамінна, тому необхідно відповідально підійти до її вибору. Багато користувачів шукають такі моделі, щоб вони були одночасно якісними, надійними, з безліччю функцій, місткі і стильні, але мали доступну ціну. І всім цим вимогам відповідає продукція з нашого каталогу.

На кухні пристрої незмінно порадують своїми зручністю, безпекою, наявністю безлічі режимів. У магазині широкий асортимент, в якому ви знайдете відповідні моделі.

Переваги електричних комплектуючих

Якщо ви вирішили купити духову шафу вбудовується, то в асортименті компанії практично немає газових приладів. Електричний апарат - виправданий і сучасний вибір сьогодні. Відсутня прив'язка до газопроводу або конкретного місця будинку, ви не обмежуєте себе і встановлюєте конструкцію там, де комфортно. Реально вбудовувати моделі, економить місце, покращує інтер'єр кухні, роблячи її більш лаконічною, ергономічною. Електрична духовка - це висока функціональність і більше можливостей. Перед вами повноцінний помічник у приготуванні їжі, з безліччю режимів і програм.

З ним ви точно виставляєте температуру, починаючи від 30 і закінчуючи майже 300 градусами. Усередині досягається рівномірний прогрів, а в деяких випадках випікають різні страви відразу на двох рівнях.

Різновиди управління: які існують варіанти?

Можна купити духові шафи з різними видами управління. Інтерфейс - важлива характеристика для покупки, що впливає на зручність і швидкість взаємодії з технікою. Існують наступні пункти:

  • механічне
  • електронне

Механічне управління просте - це незмінна класика, яка зустрічалася в печах в минулому, але не втратила своєї актуальності і сьогодні. Магазин пропонує пристрої з поворотними регуляторами. Великий точності від них не чекайте, але вони і ламаються частіше, і ремонт, в разі чого, недорогий. Електроніка - більш зручний вибір. Ви легко вибираєте різні опції і програми, більш точно виставляєте температуру. Різні кнопки - інтуїтивно зрозумілі, розібратися в такому інтерфейсі просто. У духової шафи ціни ще залежать від наявності екрану. На ньому відображається час, обрані режими та градуса.

Різноманітність функцій - допомога для користувача

Якщо у вас вбудований духова шафа, навіть прості модифікації оснащені хоча б 3-4 корисними функціями. Серед них:

духовой шкаф встраиваемый фото

  • пароварка - приготування страви таким способом вважається більш корисним, дієтичним, крім того, ви не купуєте окремо ще один гаджет для кухні;
  • таймер - покликаний допомагати виставляти потрібний час, коли вам буде зручно;
  • захист від дітей - дитина не зможе випадково натиснути якісь кнопки або відкрити дверцята, отримавши опік або травму;
  • звуковий сигнал - після закінчення приготування ви почуєте звуковий сигнал, тому не пропустить цей момент;
  • відкриття дверей Auto Open - механізм відкривається плавно, у вас не вийде вдарити або пошкодити дверцята, а для закриття вистачає одного дотику;
  • індикація залишкового тепла - з нею ви не обпалитеся Функція показує, наскільки гарячі поверхні.

Ще трохи про фірмові функції і особливості

В середньому вбудована техніка має 9-10 програм приготування. Більшість комплектуючих мають і гриль, і конвекцію. Також будь-який огляд підтвердить, що ви не обпалитеся, якщо випадково доторкнутися до скла - технологія з потрійним шаром надійно оберігає від нагрівання. Скло з дверей виймається, наприклад, щоб помити - воно кріпиться спеціальними петлями і пазами. Всередині моделі є освітлення.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії