Грунтівка - купити онлайн | Yavshoke.ua

Грунтівка

Купити Грунтівка з доставкою по Україні
Грунтівка в КиєвіГрунтівка в ЛьвовіГрунтівка в ОдесіГрунтівка в ХарковіГрунтівка в ДніпріГрунтівка в ЗапоріжжіГрунтівка в Кривому РозіГрунтівка в МиколаєвіГрунтівка в ВінниціГрунтівка в ПолтавіГрунтівка в ЧерніговіГрунтівка в ЧеркасахГрунтівка в СумахГрунтівка в ЖитомиріГрунтівка в ХмельницькомуГрунтівка в РівномуГрунтівка в Івано-ФранківськуГрунтівка в ТернополіГрунтівка в ЛуцькуГрунтівка в ЧернівціГрунтівка в Кам'янці-ПодільськомуГрунтівка в ХерсоніГрунтівка в УжгородіГрунтівка в КременчуціГрунтівка в Кам'янськомуГрунтівка в КропивницькомуГрунтівка в Білій ЦерквіГрунтівка в УманіГрунтівка в НіжиніГрунтівка в ПрилукахГрунтівка в ІзмаїліГрунтівка в ПівденномуГрунтівка в ЧорноморськуГрунтівка в КіліїГрунтівка в РеніГрунтівка в БалтіГрунтівка в ПодільськуГрунтівка в Білгороді-ДністровськомуГрунтівка в КостянтинівціГрунтівка в ІзюміГрунтівка в МукачевомуГрунтівка в ВарашіГрунтівка в ЮжноукраїнськуГрунтівка в ДружківціГрунтівка в СтарокостянтиновіГрунтівка в БучіГрунтівка в ПокровськуГрунтівка в КраматорськуГрунтівка в БроварахГрунтівка в ІрпеніГрунтівка в ПервомайськуГрунтівка в ШевченковомуГрунтівка в ХустіГрунтівка в Горішніх ПлавняхГрунтівка в ВишгородіГрунтівка в ВасильковіГрунтівка в НадвірнійГрунтівка в МирноградіГрунтівка в КураховомуГрунтівка в ЛиманіГрунтівка в РайгородкуГрунтівка в ПоляниціГрунтівка в ЯремчеГрунтівка в МиколаївціГрунтівка в СхідниціГрунтівка в ШостціГрунтівка в ОхтирціГрунтівка в БоровійГрунтівка в Слов'янську

Асортимент та вибір ґрунтувальних сумішей

Ґрунтовкою називають суміш, якою покривають стіни для підготовки перед нанесенням фінішного покриття. Потрібно обов'язково купити ґрунтовку для стін, щоб досягти якісного результату малярських робіт. Обробка розчином дозволяє покращити адгезію фарби або шпалер, захистити поверхню від грибка та плісняви, згладити нерівності.

Какие бывают грунтовки?

Які бувають ґрунтовки?

Їх розрізняють за інгредієнтами та властивостями. Залежно від складу розчину виділяють:

  • акрилові;
  • алкідні;
  • силікатні;
  • епоксидні;
  • шелакові.

Акрилові розчини універсальні та підходять для всіх пористих поверхонь. Алкідну, що швидко сохне,  ґрунтовку купити варто для обробки дерев'яних, металевих, скляних та пластикових поверхонь. Силікатні з протигрибковим ефектом призначені для цегли, тиньку, старої фарби, бетону.

Епоксидний склад застосовується як захисний шар для металу та бетонних стін. А шлакові розчини створені спеціально для дерева. Вони згладжують нерівності завдяки вмісту воску, захищають від сонця, вогкості, комах.

Виды грунтовок по свойствам и назначению

Види ґрунтовок за властивостями та призначенням

Розрізняють розчини глибокого проникнення, призначені для пористих, гігроскопічних поверхонь. Вони зменшують поглинання води матеріалом, вирівнюють його та покращують зчеплення з наступними шарами. Антисептична ґрунтовка для стін, ціна на яку залежить від виробника, містить біоциди, що знищують бактерії та плісняві грибки.

Адгезивні склади (бетон-контакт) покращують зчеплення між різнорідними матеріалами. Вони підійдуть, наприклад, при укладанні плитки на гладкі бетонні стіни. У продажу є антикорозійні розчини для покриття металевих елементів і вогнезахисні — для деревини. Останні містять у складі вогнетривкі солі, що запобігають доступу кисню до дерева. Вартість ґрунтовки такого типу дещо вище внаслідок спеціальних компонентів.

Яку варто придбати?

Вибір розчину залежить від кількох параметрів. Перед замовленням краще проконсультуватися з менеджером, щоб зрозуміти, який потрібний ґрунт і в якій кількості. Вибір залежатиме від:

  • матеріалу поверхні стін;
  • характер поверхні;
  • виду стін (зовнішніх чи внутрішніх).

Акриловий вододисперсійний ґрунт підійде для будь-яких стін. Якщо потрібно купити ґрунтовку по бетону також добре лягає епоксидний поліуретановий розчин. Для цегляної кладки краще використовувати силікатний склад, а для дерева – алкідний або шелаковий.

Для пухких нерівних поверхонь беруть розчин, що глибоко проникає. Для рівних стін з поганим вбиранням вибирають адгезійний ґрунт. Вологовідштовхувальний склад, що утворює плівку, не рекомендують наносити на рівні стіни, оскільки це погіршить адгезію фінішного покриття.

Что купить вместе с грунтовкой?

Що купити разом із ґрунтовкою?

Якщо вас чекають малярські роботи, разом із ґрунтом в інтернет-магазині вигідно відразу купити недорого й оздоблювальні матеріали, наприклад, шпалери або будівельні фарби. Доставка здійснюється в будь-яке місто України одним із поштових операторів, товар супроводжується накладною та гарантією.

Для зручного нанесення слід підібрати відповідний малярський інструмент (валик, шпатель). В асортименті магазину у продажу й товари для прибирання приміщень, щоб упорядкувати кімнати після ремонту.
Швидке замовлення
Все вийшло!
tnx
Дякуємо за замовлення. Менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення даних
Виберіть ваше місто
Вкажіть населений пункт України