Калауди для кальяну

Добір за параметрами
Всього 78
Ціна
Від
до

Висота

Матеріал чаші

Висота чаші


Глибина чаші


Висота калауда

Діаметр калауда


Матеріал калаудаФільтри
Показати ще 18 товарів

калаут для кальяна фото Калауд – це кальянний пристрій, який отримав назву калауд, справді з'явився зовсім недавно – у 2012 році його створили американці, але значну ринкову нішу завоювало міцно та, швидше за все, надовго.

У більш ніж 2000-річній історії розвитку традиції куріння кальяну революційні зміни відбувалися рідко та були пов'язані з новими технологічними знахідками у науці, суспільному виробництві.

Колись у природі не існувала і фольга, яка раніше (до появи нового технічного обладнання у вигляді калауда) розглядалася як вічний невіддільний елемент для кальяну.

Винахід оригінального власника (насадки) для вугілля було обумовлено практичною потребою вдосконалити не найкращим чином керований (щоб не сказати про майже повну некерованість) процес регулювання жару, що виходить від палива, що повільно згоряє – саме так з'явилися калауди для кальяну, пристрою по-справжньому.

Рівномірний розподіл жару - це основа для того, щоб тютюн нагрівався в найбільш оптимальних умовах, а оригінальна форма калауда не дає попелу, що утворився, проникнути в чашу, тому є сенс купити на кальян такий пристрій, скільки б воно не стало коштувати: до речі, ціна калауда в інтернет-магазин «Я в шоці» цілком доступна, і не тільки для мешканців Хмельницького.

Де можна придбати калауди для кальяну?

Відповідь на це питання вже, в принципі, дана – інтернет-магазин «Я в шоці» запрошує всіх охочих ознайомитися з широким асортиментом кальянів та різноманітних пристроїв, пристосувань до них та для них. Не тільки на оригінальний калауд, але і на всю решту продукції ціни коливаються в інтервалі, прийнятному для будь-яких категорій населення, так що купити справді вийде дешево.

Крім дешевизни та широкого розмаїття асортименту, наш магазин приваблює покупців:

  • легкістю замовлення вибраного виробу
  • простотою та швидкістю оформлення придбаної речі
  • різноманітністю способів оплати
  • оперативною та недорогою доставкою

Плюс до цього – професійні кваліфіковані онлайн-консультації – такий комфортний комплекс послуг поки що вкрай рідкісний в Україні.

Калауди для кальяну – критерії правильного вибору?

Такі критерії, безперечно, існують.

калауд на кальян фото

Є лише одна форма кальянної чаші, з якою калауд не поєднується – це маленькі чиліми китайського походження. Для інших чаш Kaloud підходить, надійно фіксуючись, зокрема, у силіконових конструкціях.

Але розмір чаші у вашого кальяну обов'язково має бути врахований, інакше калауд може не поміститися або, навпаки, провалитися всередину замість того, щоб зайняти місце на краях.

З технічної погляду цей критерій сприймається як основний.

Дві наступні умови для оптимального вибору замінника фольги пов'язані між собою:

  • вибір бренду, під яким випущені та продаються власники для вугілля – еталонним показником якості тут служить їхнє виробництво компанією Amy, Solaris, yahya, яка була першою у світі, що створила оригінальний промисловий зразок калауда
  • ціна, яка залежить від матеріалів виготовлення, дизайну, конструктивних особливостей вугілля
Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії