Яким би надійним, дорогим, брендовим ні смартфон, рано чи пізно виникне ситуація, коли пам'яті пристрою перестане вистачати. Рішення такої проблеми всього одне - купити карти пам'яті для телефонів . І найкраще для цього відвідати Інтернет-магазин « Я в шоці ».
Поряд зі специфічними форматами, типу Secure Digital, CompactFlash, Smart Mediа і інших, їх поступово витісняють три найпопулярніші: SD і його різновиди.
SD (Secure Digital) - розміри 32х24х2,1 мм з механічним перемикачем (lock), встановленим з метою уникнути випадкового перезапису або стирання інформації, і металевими контактами зі зворотного боку.
MicroSD - зменшений вигляд, купити карти пам'яті такого типу в Україні користувачі вважають за краще для планшетів і смартфонів. Тобто для тонких компактних електронних пристроїв. Розміри: 11х15х1 мм - це в 4 рази менше стандартної SD карти. У комплект зазвичай включений перехідник на SD-формат.
SDHC (microSDHC) - накопичувач на 2-31 ГБ для пристроїв, що підтримують SDHC і SDXC.
SDXC (microSDXC) - надоб'емние накопичувачі з пам'яттю на 32 ГБ-2 ТВ, функціонують з пристроями з підтримкою SDXC.
Виходячи з представлених форматів, можна сміливо робити висновок, що різниця обсягів величезна. Перший стандарт ємності SD був розрахований максимум на 4 ГБ. Надалі з'явився SDHC, пам'ять якого збільшилася до 32 ГБ. Останній же SDXC підняв планку до 512 ГБ. Але такі цифри потрібні для спеціальних цілей. А для звичайного користування дешеві карти пам'яті та інші вимоги:
2 ГБ - це 250 фото і пару хвилин відео;
4 ГБ - вдвічі більше: 500 фотографій і 5-хвилинне відео;
8 ГБ - 21 хв Full HD відео і близько 1000 знімків (щільністю 6 МП), або 1000 пісень.
І так далі. Наприклад, вже 128 ГБ досить для 16000 фото і 160 хв відеозапису. Зверніть увагу, що якщо виробник заявляє підтримку microSDXC, це не означає, що підходить будь-який обсяг. Все залежить від пристрою. І з об'ємом пов'язаний інший важливий момент: за замовчуванням microSDXC використовує файлову систему exFAT, яка по-різному реалізована в операційних системах і не скрізь працює.
На відміну від жорстких дисків, карта пам'яті microSD не оснащена ні магнітними дисками, ні рухливими деталями. Дані зберігаються в осередках. І цей параметр вказує швидкість, з якою карта записує інформацію в комірці пам'яті і зчитує її звідти. Для додаткового сховища інформації в смартфоні, рідері або планшеті швидкість читання / запису не настільки актуальна - можна купити найдешевшу карту за прийнятною ціною. А якщо плануєте використовувати карту в смартфоні або фотоапараті , якими будете знімати якісні фото, а тим більше - відео, то швидкість запису принципова.
Нерідкі випадки, коли така мікро карта пам'яті випадає з кишені, падає в воду або просто ламається. Найприкріше не стільки за саму деталь, скільки за ті дані, які на ній зберігаються. Тому при виборі зверніть увагу на рівень захисту карти. Як правило, виробники вказують на те, що продукція не схильна до ударних впливів або рентгенівського випромінювання. Також може бути вказаний температурний діапазон, в якому карта використовується без наслідків. Цікавий варіант, коли карта має ПО, допомагає відновити видалені або пошкоджені файли або антивірус.
У нас зможете купити не тільки саму карту пам'яті, але і адаптер. Завдяки цьому маленьку флешку можна буде без проблем підключати до будь-якого пристрою з стандартних USB входом.
Купувати в нашому Інтернет-магазині « Я в шоці » вигідно, оскільки надаємо своїм покупцям повну гарантію на товари. Вона діє від півроку до 5 років. До того ж ми оформляємо зручну доставку в будь-яке місто країни.