Картини - принт на полотні

Добір за параметрами
Всього 12
Ціна
Від
до

Поверхня

Вік

Розмір

Рівень складності

Кількість кольорів

Матеріал рами

Оформлення

Модульна картина

Тип картини

Кількість модулів картини


Покриття захисним лаком

Країна-виробник товару

Висота в упаковці (см)


Ширина в упаковці (см)


Бренд чашки

Вид чашки

Розмір картини

Використання в мікрохвильовій печі

Длина в упаковке (см)


Длина без упаковки (см)

Ширина без упаковки (см)

Высота без упаковки (см)Фільтри

картины на холсте фото Що подарувати близькій людині? Чим прикрасити нудні стіни? Питання, які кожен із нас хоча б раз собі поставив. Відповідь одна, відповідь очевидна – картини на полотні.

Сучасний живопис відрізняється від минулої доби. Усі картини мають певну стилістику, що відкривається мистецтвознавцям по-різному.

Останнім часом окремим попитом користуються картини на полотні. Вона виконується фарбами, завдяки чому виглядає привабливо. Комп'ютерний метод нанесення зображення дозволить зробити створення більш дешевим, в порівнянні з авторською, ручною роботою.

Малюнки для інтер'єру.

Переваги картин на полотні в тому, що вони схожі на ручну роботу. При детальному огляді можна побачити імітацію пензля. В інтер'єрі, на стіні вітальні вони будуть виглядати набагато привабливіше, ніж друк на картоні. Ще нещодавно саме друкованими виробами прикрашали інтер'єр, але, на щастя, все змінюється.

Для інтер'єру часто вибирають такі види:

  • модульні картини. Створюються з окремих частин чи сегментів, взаємопов'язаних між собою. Вони становлять один оригінальний сюжет. Такі картини надають інтер'єру незвичності та витонченості. Полотна можна вішати вдома, в офісі, ресторані, кафе, скрізь, де потрібне стильне доповнення;
  • звичайні. Це може бути одиничний виріб, а також серії. Відмінність серії від модульної композиції в тому, що тут кожне полотно цілісне просто дотримується однієї сюжетної лінії.

До речі, форма може бути різною. Не лише звичні квадрати, прямокутники, а й більш оригінальні трикутники, кола, овали.

Також поступово стають популярними картини на сучасні теми. Це такі зображення із зображенням відомих артистів, тварин, пейзажів, написів та особистих фотографій. Зображення часто наносяться на щільний папір, як полотно або фотопапір, який дозволяє їм довго зберігати свою індивідуальність і особливість. Ними можна урізноманітнити інтер'єр будь-якої кімнати або закладу. Вони несуть рекламне, інформаційно-відоме чи комерційне посилання, тому кожна людина може створювати свій унікальний постер.

Найбільш популярні мотиви:

  • абстракція
  • дитячі
  • тварини
  • ікони
  • люди
  • натюрморт
  • пейзаж

Деякі люблять інтер'єрні картини у такому стилі, як батальний. У ньому передаються різні битви та поєдинки. В окремий сюжетно-тематичний жанр можна віднести витвори мистецтв, які розкривають тему міфів, сказань, билин та побутового змісту. Опис на такі твори можна легко знайти, оскільки майстри описують події, що відбулися.

У живописі також кілька напрямків, які відрізняються за своїми масштабами, технікою та тематикою. Полотна часто виглядають панорами, діорами, мініатюри, монументально-декоративного живопису, іконопису, декоративного та станкового живопису, а також декоративний розпис повсякденних предметів.

картина на холсте фото

Як і де повісити картини.

Полотно має стати доповненням кімнати, а не турбувати її. Тому картини, написані олією, потрібно вішати в залежності від будови кімнати та особистих побажань. Однак слід пам'ятати, що виграшний вигляд вони виглядатимуть на темному або світлому фоні, щоб репродукція чи постер не зливались зі шпалерами, і не було тисненого ефекту.

Якщо розвісити різні за розміром полотна в одну лінію, можна підкреслити протяжність кімнати. А у разі вертикального розміщення стелі здаватимуться ще вище. Не слід вибирати великі картини для маленьких кімнат або невеликої частини стіни. Такі витвори мистецтва турбуватимуть кімнату, і вони візуально зменшать її. І тут краще вибрати кілька невеликих картин.

Купити картини у подарунок на полотні можна в Інтернет-магазині «Я шокований». Широкий асортимент вибору задовольнить потреби кожного клієнта.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії