Комплектуючі для насосів

Добір за параметрами
Всього 71
Ціна
Від
до

клас захисту

Клас ізоляції

Довжина, см


Товщина, мм


Об'єм, л

Напруга, В


Робочий тиск, бар

Частота, Гц

Максимальна температура рідини, що перекачується, °C


Максимальна температура навколишнього середовища, °C

Температура рідини, °C

Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантія

Максимально допустимий тиск, бар


Сила струму, А

Маса нетто, кг


Перетин фільтру, мкм

Продаж кратно, м


Мінімальна температура навколишнього середовища, °C

Діаметр напірного патрубка DN2," (дюйм)


Діаметр всмоктуючого патрубка DN1," (дюйм)

Фільтри
Показати ще 11 товарів

комплектующие для насоса фото Якщо необхідний ремонт насосного обладнання, що здійснює автоматизовану подачу води в систему водопостачання, Вам потрібно буде купити запасні частини та комплектуючі для насосів.

Недотримання правил експлуатації та вироблення робочого ресурсу є двома основними причинами поломки обладнання.

Виходячи з нашого багаторічного досвіду, найчастіше вимагають заміни наступні запчастини для насосів та станцій:

  • рідина, що перекачується, містить пісок та інші абразивні частинки, найімовірніше, потрібно замінити дифузор, крильчатку або шнек відцентрового насоса;
  • відбулася розгерметизація насосної частини і в двигун потрапила вода – замініть сальник та кільце ущільнювача;
  • не набирає тиск насосна станція, можливо тріснув корпус;
  • перестав запускатися двигун запускається з великими труднощами-заміни потребують конденсатора, для відновлення працездатності двигуна;
  • часто вимагають заміни елементи, що найчастіше піддаються постійним навантаженням - мембрана (груша або діафрагма) розширювального бака;
  • сполучні елементи можуть вийти з ладу через корозію - п'ятірник, фланець гідробака, шланг для станції;
  • перепади напруги, а також жорстка вода можуть вивести з ладу блок керування, а саме реле тиску та манометр.

Ми працюємо з виробниками комплектуючих для побутових насосів для водопостачання таких відомих брендів як Aquatica, Dongyin, Sigma, Wetron та багато інших.

Широкий вибір запчастин до насосів та насосних станцій.

Купити крильчатку, дифузор, шнек, корпус насосної станції та інші запчастини до насосних станцій ви можете у нас в Інтернет-магазині «Я в шоці». Постійна система знижок, оптові ціни та ввічливий персонал. Підтримка клієнтів 24/7.

Нижче в каталозі ви можете знайти всі необхідні запчастини та комплектуючі до насосних станцій. Якщо ви не можете знайти щось, ви завжди можете зв'язатися з нами і ми допоможемо Вам з цим!

Щоб завжди залишатися з водою в будинку та організувати безперервне водопостачання, необхідно враховувати всі ризики та заздалегідь подбати про захист насосного обладнання від роботи на холостому ході. Для цього необхідно ставити реле захисту від сухого ходу.

комплектующие для насосов фото

В даний час в Україні для гідрофорів та інших типів подібних пристроїв можна купити блоки автоматики, які включатимуть всі функції управління та захисту, і при цьому будуть знаходитися в одному корпусі. Цей пристрій називають автоматика для насоса, електронний контролер тиску. Ціна на такі пристрої не дуже відрізняється, якщо купувати окремо реле, манометр та п'ятірник. Плюс даного пристрою в тому, що воно дуже легко встановлюється та налаштовується, можна сказати, працює та виконує свої функції із коробки. При зниженні тиску у водопроводі до критичного рівня автоматика сама вимикає насос, тим самим запобігає роботі насоса без води.

Останнім часом стала популярна міні насосна станція для води, ціна на яку нижча від звичайних насосних станцій. Запчастини до них також є у нас.

Ми є прямим постачальником аксесуарів та комплектуючих для насосів та насосних станцій.

Де зробити покупку?

Найкраще відвідати Інтернет-магазин «Я в шоці». Ціна-якість – наша головна особливість. Вибирайте лише перевірених продавців та не переплачуйте зайвого. У нас ви придбаєте якісні комплектуючі за найвигіднішою ціною в Україні. До того ж, ми надаємо гарантію на продукцію, а значить зможете бути впевнені в надійності представленої продукції.

Ми здійснюємо доставку у всі регіони України зручним для Вас способом. Можете скористатися кур'єрською, поштовою доставкою, а також забрати посилку самостійно у точці видачі, якщо такі є у вашому місті.

Бажаємо вам гарних покупок.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії