Дзеркала з підсвічуванням

Добір за параметрами
Всього 19
Ціна
Від
до

живлення

Колір корпусу

Ширина

Матеріал корпусу

Діаметр

Розміри товару, см


Збільшення


Настінне кріплення

Підсвічування (тип ламп)

Тип дзеркала

Підставка в комплекті

Форма косметичного дзеркала


Наявність декоративного підсвічування

Мережевий адаптер

Форма дзеркалаФільтри

зеркало косметическое фото Безумовно, дівчата, приділяють увагу своїм зовнішнім виглядом, знають, що дзеркало для макіяжу - це необхідний атрибут для досягнення ідеального результату при нанесенні косметичних засобів.

По-перше, невелике кишенькове пристосування невід'ємний атрибут кожної жінки. Великі настінні різновиди іноді не дають можливості детально розглянути всі невеликі недоліки шкіри обличчя. По-друге, маленький навісне, настільне дзеркало косметичне, оснащене функцією збільшення, спрощує процес нанесення складного мейк-апу, дозволяючи вам легко досягти бажаного результату, говорити «ні» будь-яким можливим недоліків.

Які бувають різновиди

Вони розрізняються не тільки за своєю формою, можливістю рухливості, підсвічуванні, але також за варіантами напилення. Від нього залежить, яким вийде відображення на косметичному дзеркалі. Уявімо основні типи, залежно від варіанту напилення:

  1. Алюмінієве напилення - найпростіший варіант, купити його можна за низькою ціною. Однак за цю ж ціну ви отримаєте порівняно низьку вологостійкість, що знижує можливість дисплея. Таке збільшує косметичне дзеркало відрізняється невисокою міцністю.
  2. Наступне по цінності титанове напилювання. Ціна за таке напилення вже вище, ніж варіант з алюмінієвим напиленням. Титанове напилювання зробить збільшує пристрій міцним, навряд чи йому страшні падіння.
  3. Більш витончений, дорогий аналог - це аксесуар для мейк-апу з срібним напиленням. Воно вологостійке, міцне, робить ваше відображення ідеальним, без спотворень, захищає поверхню від інших неприємних якостей.

Чому дзеркало - необхідний предмет?

Ви забудете, що таке погано нанесений тональний крем або помада, недопрацьовані деталі. Ви можете купити збільшувальне дзеркало косметичне, воно не приховає ні прикрого недоліку, який можна пропустити, користуючись тільки великими настінними рішеннями.

зеркало с подсветкой фото Можливість різного кріплення: з настільною підставкою, кріпленням на кронштейн, звичайне переносне дзеркальце без будь-яких деталей. Все залежить від того, який варіант найбільш зручний для вас. Модель на кронштейні хороша не тільки для використання при нанесенні макіяжу, але для виконання зачісок. Настільні - найбільш практичний варіант домашніх умов, його можна поставити в будь-який куточок будинку. Звичайні переносні - найзручніший варіант для тих, хто звик, щоб дзеркало завжди під рукою.

Можливість обертання пристосування на 180-360 градусів. Зазвичай такою функцією володіють двосторонні моделі: одна сторона без особливостей, друга дозволяє збільшувати зображення в кілька разів.

Багато сучасних моделей - дзеркало косметичне з підсвічуванням. При цьому, звичайні маленькі лампочки вже виходять з моди, на їх зміну приходять світлодіоди, які не дають відблиску на поверхню, тим самим не заважаючи процесу нанесення макіяжу.

Дами, у яких поганий зір, тепер можуть не хвилюватися, що їх мейк-ап виглядає недостатньо проробленим або вони упустять якусь деталь. Існують двосторонні варіанти, одна сторона має збільшувальну можливість. Ваше відображення в 2, 4, а то 10 раз збільшено. Таким чином, більше не треба придивлятися до свого власного відбиття натурального розміру, якщо раніше виникали такі проблеми.

Такі аксесуари виготовляються різної форми: округлої, овальної, прямокутної. Яку вибрати саме вам - це справа особистих уподобань.

Всі представлені моделі просто використовувати, вони активно представлені на нашому сайті.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії