Кухонні ножиці

Добір за параметрами
Всього 98
Ціна
Від
до

Количество предметов в наборе

Подходит для мытья в посудомоечной машине


Количество предметов

Количество лезвий


Серия

Толщина лезвия

Группа товаров

Длина лезвия

Материал ручкиПоказати ще 38 товарів

Кухонні ножиці: швидко, зручно, функціонально

Спеціальні ножиці для кухні - один з обов'язкових аксесуарів, застосування яких дарує масу переваг. Швидко подрібнити зелень, обрізати рибні плавники, обробити птицю або кролика - з цими та іншими процесами ніщо так швидко і легко не допоможе впоратися, як багатофункціональні кухонні ножиці.

Ось уявіть собі, Вам необхідно обробити м'ясо, Ви берете ніж і ... Є ризик поранитися, виконувати оброблення необхідно на опорі, продукт постійно вислизає і т.д., і т.п. Коли Ви замінюєте ніж ножицями кухонними, небезпеки ніякої, роботу можна робити на вазі, і ніщо нікуди не совається. Чудово, чи не так?

Асортимент ножиць для кухні від «Я в шоці!»

Представляємо Вашій увазі найрізноманітніші моделі кухонних ножиць: для птиці, для зелені та універсальні, з двома і десятьма лезами, зі звичайними ручками і ручкою / ручками-кільцями, з фіксаторами, розмежувальної пружиною і без. Матеріал виготовлення робочої частини - нержавіюча сталь, що забезпечує надійність, комфорт, простоту і довговічність експлуатації.

Бездоганна якість - від кращих брендів: Wellberg, KaiserHoff, Vinzer, Krauff, Kamille, Empire, Maestro, Tramontina, SNT і Helfer.

Замовляйте кухонні ножиці онлайн або по телефону. Доставимо швидко відповідним для Вас перевізником.

Купуйте! І нехай приготування смачних страв буде для Вас нескладним і безпечним процесом!

068-837-75-50
066-605-33-64
093-016-57-13
0-800-330-730
Категорії