Led-телевізори

Добір за параметрами
Всього 164
Ціна
Від
до

Led-Підсвічування


Підтримка Hdtv


Формат екрануКріплення на стіну


Бездротові інтерфейси, що підтримуються


Вихід на навушники


Захист від дітей

Кількість роз'ємів USBFm-Радіо

Підтримка телевізійних стандартівКількість роз'ємів HDMI
Вигнутий екран

Кількість динаміків


Підтримка 3D

Конвертація 2D у 3D

Тип покриття екрану


Тип LED підсвічування

Контрастність хххх:1

Частота розгортки


Підтримка Skype

Вбудований сабвуфер


Стереозвучання

Підтримка DLNA

Об'ємне звучання

Таймер сну


Телетекст

Функция "Time Shift"

Кількість роз'ємів VGA

Кількість роз'ємів Scart

Зображення у зображенні

Контрастність хххх1

Фільтри
Показати ще 60 товарів

Led-телевизоры для дому фото

Начебто LED телевізори не так давно з'явилися на ринку, але вже стали невід'ємною частиною життя. Нова технологія дозволила зробити великий спектр особливостей, що стосуються перегляду телебачення, більш зручними, досконалими. Інженери сьогодні активно покращують можливості, прагнуть до ще більшої ефективності. Так що коли недоступні високоякісні тонкі моделі стають доступнішими, простіше в освоєнні - їх сьогодні може дозволити собі майже кожен. Тепер уже можна без проблем купувати дешеві Лід варіанти, це не вважається розкішшю.

Суть LED телевізорів

LED є подальшим розвитком LCD. Якщо раніше для передачі зображення використовувалося освітлення матриці за допомогою спеціальних освітлювальних ламп, в LED для цього застосовуються світлодіоди. Лампи в LCD вже визнані шкідливими, небезпечними для здоров'я, тому людство повністю переходить до нової системи. Це набагато простіше, дешевше, надійніше, досконаліше.

Сьогодні лід застосовується в широкому спектрі дисплеїв, екранів. Навігатори , смартфони , планшети , монітори ноутбуків, комп'ютерів, нарешті, широкоформатні телевізори - всюди світлодіоди відкрили нові можливості. В першу чергу таке нововведення дозволило зробити сучасні пристрої тонкими, такими, як ми звикли бачити сучасні моделі.

особливості телевізорів

LED має цілий ряд специфічних переваг:

офисные и домашние телевизоры фото

  • Точність. Сучасні екрани мають більш високу роздільну здатність, передають набагато більш деталізоване зображення. Також ця технологія дозволила створювати екрани високої чіткості, які для LCD були справою дуже витратним. У каталозі магазина «Я в шоці» представлені моделі з невеликим дозвіл, наприклад 1366 * 768, більш значним - 3840 * 2160;
  • Якість. Набагато поліпшилася загальна якість картинки. Це проявляється в наступних показниках. Більш насичені, яскраві кольори, висока швидкість зміни кадрів (завдяки чому будь-які дії на екрані виглядають більш плавними, реалістичними). Після перегляду фільму на LED дуже складно перейти на LCD.
  • Надійність. Світлодіоди відрізняються більшою живучістю, стійкістю. Це стосується як довговічності, так, фізичних ушкоджень. Завдяки надійності нерідко вішають ЛІД телевізор на стіну;
  • Компактність. Технологія дозволила значно знизити габарити техніки. Вони стали компактніше, легше, що дозволяє встановлювати їх практично куди завгодно. Разом з цим відбувся розквіт моди кріплення пристроїв на стіні за допомогою кронштейнів замість традиційної настільної установки. Розміри сучасних моделей з каталогу заслуговують на окрему увагу. Ширина може бути різною, від 70 сантиметрів до більше одного метра, гранична висота 70 сантиметрів, а мінімальна - 40 а ось глибина при цьому знаходиться в діапазоні від 9 до 20 сантиметрів. Примітно те, що це дуже легкі моделі, трохи більше 10 кілограм. Тому це прекрасні телевізори для кухні;
  • Енергоефективність. Світлодіоди вимагають набагато менше електрики, ніж лампи, тому такі варіанти набагато економічніше аналогів. Вони можуть працювати в безперервному режимі, не завдаючи зайвих витрат. В середньому споживана потужність пристроїв від 10 до 100 Вт.

В результаті розробники створили дійсно сучасний, зручний телевізор, який відмінно підходить для будь-яких цілей - перегляд улюблених фільмів, новин, телепередач, або ж просто робота на тлі - стає в рази краще.

В Інтернет-магазині «Я в шоці» знайдете моделі з різною діагоналлю, від 20 до 70 дюймів. Але, заради справедливості відзначимо, що найкращим рішенням буде телевізор 43 дюйма, він досить великий, і дивитися його буде зручно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії