Манеж дитячий є огородженим простором, який використовується як зона для ігор, як місце для відпочинку, сну. Актуальність даного пристрою настає з того моменту, коли малюк починає проявляти дедалі більшу активність при дослідженні навколишнього світу. У цей час молодій мамі особливо важко встежити за дитиною, яка постійно норовить виповзти з поля зору. Щоб не відволікатися від повсякденних справ, не турбуватися про безпеку дитини, рекомендується встановити вдома дитячий манеж, який обмежив зону переміщення малюка, при цьому не обмежуватиме його в рухах.
На українському ринку товарів для дітей представлений величезний вибір манежів вітчизняних, зарубіжних виробників. Крім габаритних розмірів, зовнішнього вигляду ціни моделі відрізняються між собою такими критеріями:
За типом призначення можна назвати моделі для ігор, відпочинку. У першому випадку це буде обгороджене місце на підлозі в кімнаті, всередині якого можна розмістити розвиваючі іграшки, інші предмети, що цікавлять дитину. Дитячі манеж-ліжко має більш компактні розміри, зазвичай використовується для проведення часу з дитиною на дачі, на зеленому лужку перед приватним будинком. На відміну від ігрової зони, ліжечко оснащене спальним місцем, а також до нього можна підвісити різні іграшки. Використовується цей тип конструкції для дітей, що тільки почали повзати, але ще не вміють ходити. М'які борти корпусу не дадуть малюкові потрібної опори, щоб підвестися, випадково випасти за межі огорожі.
За типом конструкції манежі дитячі бувають цільними, розбірними. У першому випадку виріб представляє круглу основу з високими бортами, жорстким каркасом, обтягнутим тканиною, спеціальною сіткою. Розбірні варіанти мають жорстку конструкцію, що складається з секцій, які кріпляться між собою, формуючи периметр, що захищає. Залежно від моделі такі вироби можуть мати круглу, прямокутну, гексагональну, будь-яку іншу форму. Окремо слід виділити дитячий манеж огорожу, виконану у вигляді вертикальної ширми. Його використовують як перегородку для зонування простору. Залежно від того, як встановити конструкцію, у розпорядженні дитини може бути ціла дитяча кімната, невеликий кут.
Єдиний нюанс - використовувати таку перегородку для дітей старше одного року не варто, тому що малюк може легко перекинути конструкцію, залишити периметр.
При виготовленні дитячих ігрових манежів використовуються різні матеріали, але найпоширенішими є натуральна деревина, пластик, тканина. Найпростіші варіанти – це огорожа з каркасом, обтягнутим сіткою, напівпрозорою тканиною. Моделі з дерева вважаються найбільш екологічним, а також вони мають високу міцність, надійність.
Окрема категорія – це надувні конструкції, які можуть містити деякі додаткові елементи, наприклад гірку, навіть басейн. Такі ігрові комплекси відрізняються малою вагою, компактними розмірами у складеному вигляді. Вони не бояться води, сонячного світла, що дозволяє їх використовувати не лише у приміщенні, а й на вулиці. Даний тип виробів стане чудовим рішенням для відпочинку, ігор з дитиною у дворі свого приватного будинку.
Правильно підібрана модель забезпечить максимальний комфорт малюкові, а його мамі дасть спокій, і, нарешті, дозволить зайнятися собою, домашніми справами.
В інтернет-магазині «Я в шоці» можна купити дитячий манеж із гарантією якості від виробника, швидкою доставкою у будь-який регіон. Також можливе самовивезення.