При роботі за комп'ютером без мишки для ноутбука не обійтися. Щоб подібна техніка принесла вам максимальну зручність, потрібно максимально відповідально підійти до вибору. Далі ми поговоримо про критерії, яким варто приділити особливу увагу.
Дозвіл оптичного сенсора - найважливіший показник. Чим він більший, тим ефективніше працює мишка. Позначається як dpi, вимірюється в точках на лінійний дюйм. По суті - кількість пікселів, які пристрій «бачить» на одному дюймі робочої поверхні. Підбирається під призначені для користувача потреби і дозвіл самого екрану. Для роботи зі стандартними додатками і серфінгу в Інтернеті, досить купити комп'ютерну мишу з параметром 400-800 dpi. Більше 1000 dpi знадобиться для дизайнерів, а також ті, хто працює в графічних редакторах. Ще зручною вважають модель з чутливістю 800-900 dpi. Найбільш підходящим варіантом вважаються моделі з можливістю зміни елементу сенсора для тих чи інших завдань. Не пропустіть цей показник при виборі. Прийнятна величина - понад 1000 Гц. Для ноутбуків це досить хороший показник, враховуючи, що в них часто невеликі діагоналі екранів.
З метою розширення функціональності виробники нерідко оснащують маніпулятори додатковими клавішами і модифікацією скролінгу. На таку миша ціна помітно вище, але в інтернет-магазині « Я в шоці » збільшення вартості пов'язане з розширеними можливостями. Наприклад, моделі для потужних комп'ютерних ігор часто мають клавіші миттєвої зміни чутливості - безцінна опція для «просунутих» гравців. А для більш точного позиціонування курсору колесо прокрутки замінюється на трекбол - додаткова зручність для обробки графіки.
Саме розмір і форма мишки визначають те, наскільки зручно, приємно буде використовувати техніку. У продажу можна зустріти модель класичної, асиметричною і ергономічної форми. Традиційна мишка відрізняється округлої асиметричною формою. Головне завдання ергономічної моделі - вона повинна максимально зручно лежати в руці власника. Асиметрична мишка має невеликий виступ, який призначений для великого пальця. Зручне рішення для тривалого використання.
Вибір пристрою досить проста - всі необхідні дані вказані в картці товару. Але щоб не упустити нічого важливого, слід ретельно розібратися в характеристиках.
Тип харчування - мережа, батарейки або акумулятор. Тут немає кращого чи гіршого варіанту, чималою популярністю користується мишки бездротові. Це ідеальне рішення, якщо часто працює поза домом, не за столом, або у вас обмежений простір. Краще рішення для тих, кому набридло возитися з проводами.
За акумулятором не доведеться бігати в магазин, наприклад. Але його треба заряджати кожні 6-9 днів. А хороші батарейки можуть прослужити до 3-6 місяців, в залежності від виробника. Підключення до комп'ютера - найпростіший спосіб, але іноді шнур може заважати.
Розмір, як колір і дизайн, кожен підбирає під себе. Якщо ви часто використовуєте ноутбук поза домом, зручніше носити з собою компактний пристрій. Але в руці краще лежать середні і великі моделі. Тому для стаціонарного використання рекомендують купувати їх.
Колір корпусу також може бути різним: чорним або білим, однотонним або з яскравими малюнками. Також останнім часом зустрічаються незвичайні моделі, наприклад у формі машинки, пінгвіни, пульта, прикрашені стразами. Вони послужать справжньою окрасою столу. Додатково в нашому Інтернет-Магазн можна придбати зручні, стильні килимки для мишки. Це поліпшить зручність використання вашого маніпулятора.
« Я в шоці » - кращий Інтернет-магазин.