Морозильні камери

Добір за параметрами
Всього 60
Ціна
Від
до

Матеріал підошви праскиМатеріал

Номінальна напруга

Тип установки

Вид обладнання

Гарантія

Покриття корпусу

Кількість дверей

Клас енергоспоживання


Кількість компресорів

Кількість камер

Розташування морозильної камери

Об'єм морозильної камери

Розморожування холодильної камери

Мінімальна робоча температура

вбудована техніка


Захист від дітей

Двері, що перенавішуються

Використовуваний холодоагент

Розморожування морозильної камери


Мінімальна температура в морозильній камері


Кількість ящиків у морозильній камері
Кількість кошиків у морозильній камеріІндикатор відчинених дверейФільтри

Камери морозильні не зрівняються за кількістю функцій з класичними холодильниками. Набагато більш вузький спектр застосування обмежує потенціал. Однак якщо пристрій направлено тільки в одну область, то він з ним справляється дуже добре. Так що подібна техніка найкращим чином підходить для тих, кому місця, функцій простого холодильника занадто мало.

Камеры морозильные фото

Особливості, функції

Морозилка є окремий пристрій, який підтримується низька температура.

Побутова техніка має схожу на холодильник компоновку - доступ всередину відкривається через двері на передній грані корпусу. Такий дизайн розширює можливості вбудовування пристрою в різні типи дизайну інтер'єру кухні. Крім того, їм зручно користуватися - відкрити дверцята, отримати все необхідне зможе навіть дитина. Завдяки цьому навіть самій звичайній кухні можна підібрати місце навіть для декількох пристроїв відразу. Деякі сім'ї дійсно вибирають таке рішення для зберігання різних видів продуктів.

Як альтернатива - холодильники ларі. Найчастіше такі моделі можна побачити в магазинах. Вони більш місткі, але знайти потрібний продукт складніше.

Як багато холодильники, морозильні камери побутові мають на озброєнні різні корисні технології. Наприклад, багато сучасних моделей мають технологію заморожування No Frost, яка виключає варіант освіти снігу, льоду на стінках або полицях техніки. Тому з розморожуванням не буде серйозних проблем, чищенням доведеться займатися набагато рідше. Крім того, описані камери не вбирають погані запахи. Великий плюс, коли хочеться приділяти більше часу приготування, а не прибирання, обслуговування техніки.

Існує кілька типів морозильних пристроїв. Як правило, виділяють два основних по типу розташування:

Вертикальний - схожий на класичні холодильники з одними дверцятами (рідше більше), тільки меншого розміру (теж бувають винятки). Найчастіше встановлюється на підлогу, однак існують малорозмірні варіанти, які можна підвішувати.

Горизонтальний - витягнута по ширині модель, яка в висоту значно менше вертикального аналога. Також призначаються для установки на підлогу, а завдяки своїй розтягнутості можуть вбудовуватися в кухонну тумби. Малогабаритні варіанти теж є і можуть підвішуватися.

Ларі. Їх конструкція дещо відрізняється від класичної - полиць немає, а двері знаходяться зверху, відкриваються як скриню. Крім того, побутова техніка може бути звичайною, вбудованої.

Переваги морозильної техніки

Камеры морозильные для дома фото

Фахівці виділяють наступний спектр плюсів морозилок:

Великий обсяг - морозильні пристрої великих розмірів мають величезну місткістю, завдяки чому можна зберігати одночасно багато продуктів. Багато моделей перевершують ємність морозильних відділень холодильниках, тому дуже вигідний варіант для сімей, які люблять запасатися.

Великий каталог розмірів - моделі, представлені в нашому каталозі, зустрічаються найрізноманітніших габаритних варіантів. Можуть бути як великі підлогові сховища з великою місткістю, так невеликі пристрої, доставка яких може здійснюватися навіть легковими автомобілями, що дозволяє розширити варіанти для організації інтер'єру кухні.

Завдяки зручному відкриванню дверей таку техніку можна встановити де завгодно. Що стосується типу управління воно може бути механічним, електро-механічних. Тому можна вибрати максимально зручну модель.

Ефективне управління - багато сучасних морозильні камери для будинку мають електронне управління з програмною начинкою, яка дозволяє налаштовувати температурні режими, скористатися наявними можливостями. Це робить використання максимально ефективним, зручним.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії