Мотопомпи

Добір за параметрами
Всього 17
Ціна
Від
до

Механічне ущільнення

вага, кг

Максимальна кількість оборотів, об/хв


Максимальна температура рідини, що перекачується, °C

Максимальна температура навколишнього середовища, °C

Об'єм бака, л


Максимальна висота всмоктування, м


Діаметр твердих частинок у зваженому стані, мм


Час безперервної роботи, год


Система запуску

Місткість паливного бака, л
Витрата палива, г/кВт*год
Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантія

Номінальна потужність, кВт


Максимально допустимий тиск, бар

Потужність двигуна приводу, л.с.

Об'єм масляного картера, л


Робочий об'єм двигуна приводу, см³

Діаметр поршня, мм


Об'єм колби для олії, мл


Мінімальна температура навколишнього середовища, °C

Потужність, л.с.

Діаметр напірного патрубка DN2, (мм)Діаметр всмоктуючого патрубка DN1, (мм)


Діаметр трубопроводу, мм

Максимальна висота підйому, м

Максимальна продуктивність, куб. м/год

Діаметр напірного патрубка DN2," (дюйм)

Діаметр всмоктуючого патрубка DN1," (дюйм)
Диаметр всасывающего патрубка DN1, ' (дюйм)


Диаметр напорного патрубка DN2, ' (дюйм)
Фільтри

мотопомпа фото Мотопомпа – це відцентровий насос, здебільшого одноступінчастий (з одним робочим колесом) з'єднаний із двигуном внутрішнього згоряння. Це автономний та мобільний пристрій, головна цінність якого – це здатність працювати там, де немає електрики взагалі або він відключився через аварію. Потужність двигунів для мотопомп для поливу пропорційна потужності двигунів для газонокосарок з бензиновими двигунами. Найчастіше це двигуни тих самих виробників. У цій статті окрім поширених варіантів застосування мотопомпу, розглянемо критерії вибору та особливості експлуатації мотопомпу.

Різновиди мотопомпи за призначенням.

Класифікація найчастіше слідує за типом і температурою рідини, що перекачується. І меншою мірою за характеристиками тиску, продуктивності та тривалості безперервної роботи.

Загальноприйнята класифікація виглядає так:

  • мотопомпи для чистої та слабко забрудненої води (граничний розмір частинок 5-8 мм). Це найпоширеніший тип для поливу, заповнення та випорожнення басейнів та резервуарів;
  • мотопомпи для брудної води із жорсткими включеннями 18-25 мм. Використовуються на будівництві для відкачування води з котлованів, а також для усунення наслідків підтоплень, прориву опалювальних труб та водопроводу. Температура води має перевищувати 50 градусів;
  • високонапірні мотопомпи для чистої води можуть розвивати значний тиск 75 та більше метрів водяного стовпа;
  • мембранні насоси із приводом від ДВС можуть перекачувати сильно забруднену воду, аж до стану рідкої каші. Застосовуються для відкачування вигрібних ям, на тваринницьких фермах та інших випадках, коли потрібно перекачування густих сумішей без хімічно агресивних домішок;
  • хімічні рідини перекачуються мотопомпами з нержавіючої сталі та спеціальними ущільненнями. Широко застосовують у сільському господарстві для перекачування розчинів добрив високої концентрації.

Для більшості мотопомп температура рідини, що перекачується, не повинна перевищувати +35 градусів.

Також слід уникати запуску на «суху». Перед запуском шланг має бути занурений у рідину, а сама насосна частина заповнена рідиною. На корпусі є спеціальна пробка для заливання рідини перед запуском.

мотопомпы фото

Також пам'ятайте, що недорогі побутові мотопомпи не розраховані на безперервну роботу понад 2 години. Потрібні зупинки для того, щоб двигун охолодів, інакше ресурс двигуна буде витрачений надто швидко.

Як вибрати мотопомпу.

Не заглиблюватимемося у переваги різних брендів, зараз навіть недорогі агрегати з китайськими двигунами можуть працювати досить довго та надійно. Тим більше, на нашому сайті немає відверто неякісної техніки. Розберемо найважливіші критерії вибору.

Призначення та тип рідини – це важливо! Якщо купити мотопомпу для чистої води, а включити її на брудне перекачування (з котловану або підвалу), то будь-яка тріска може заклинити робоче колесо та вивести насос із ладу. Трохи допомогти може фільтр у вигляді сітки на кінці патрубка, що всмоктує, якщо вода без великої кількості суспензій і волокнистих домішок.

Продуктивність, що вимірюється в м3/год, або літрах за хвилину. Але будьте уважні – цей показник не є абсолютним. Якщо воду потрібно підняти на значну висоту, і мотопомпа працюватиме на межі робочого тиску, то продуктивність впаде до 30-40% від паспортної.

Натиск, максимальний підйом чи тиск. Найчастіше вимірюється у метрах водяного стовпа. Наприклад, якщо в паспорті зазначено, що мотопомпа має максимальний напір 25 метрів, а глибина всмоктування 5 метрів, то це означає, що стоячи на березі водоймища мотопомпа зможе підняти воду не більше ніж з 5 метрів від рівня де стоїть сама помпа.

Купити якісну мотопомпу можна в Інтернет-магазині "Я в шоці".

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії