Насоси для басейнів

Добір за параметрами
Всього 20
Ціна
Від
до

Колір

Вага

клас захисту


Механічне ущільнення

Робоче колесо

Клас ізоляції

Вихідний патрубок

Об'єм, л

Напруга, В

Частота, Гц

Максимальна температура рідини, що перекачується, °C

Максимальна температура навколишнього середовища, °C

Довжина кабелю, м


Обмотка статора двигуна

Максимальна висота всмоктування, м

Довжина упаковки, ммШирина упаковки, ммВисота упаковки, мм


Кількість фаз

Діаметр твердих частинок у зваженому стані, мм

Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантія

Номінальна продуктивність, л/хв

Продуктивність min, л/хвНомінальний натиск, м

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Номінальна сила струму, I(А)
Діаметр напірного патрубка DN2," (дюйм)


Діаметр всмоктуючого патрубка DN1," (дюйм)

Диаметр всасывающего патрубка DN1, ' (дюйм)

Диаметр напорного патрубка DN2, ' (дюйм)


КатегоріяФільтри

Насосы для бассейнов фото Будь-який сучасний басейн є складною гідротехнічною спорудою, що вимагає циркуляції води, її фільтрації, додавання різних реагентів. Для ефективного вирішення цих проблем використовують насоси різної конструкції. Виробники пропонують великий вибір цих пристроїв та вибрати обладнання для будівництва будь-якого типу та обсягу зовсім нескладно.

Вибір насосу для басейну.

Необхідна кількість, а також їхній вид та продуктивність залежить безпосередньо від типу басейну, в якому їх планують ставити. Якщо резервуар середнього чи великого обсягу встановлюють кілька агрегатів, відповідальних виконання різних завдань.

Найважливішим компонентом комплекту будь-якого басейну є насос, який відповідає за фільтрацію води. Зазвичай це пристрої циркуляційної дії, які обладнані фільтрами для очищення води. Фільтр-насос для басейну повинен мати достатню продуктивність, що становить щонайменше ¼ від об'єму чаші. Крім того, різниця між пропускною здатністю фільтра та подачею води апаратом не повинна перевищувати 5%. Техніка занадто великої продуктивності істотно знижуватиме термін служби фільтра.

Але це єдині аспекти вибору. Також потрібно враховувати такі особливості:

  • тип та якість води, з якою слід працювати
  • особливі умови монтажу
  • спосіб підключення до трубопроводів

Найбільш поширеними в наші дні насосами для штучних водойм є відцентрово-всмоктувальні пристрої, що переміщують воду за допомогою колеса з лопатями. Фільтр у таких агрегатах приєднується у вигляді окремого модуля. Якщо басейн має невеликий об'єм, застосовують моделі, що поєднують очисну камеру та робочий насос в одному корпусі.

Як зробити покупку в Україні?

насосы для бассейна фото

Вибір насоса для будь-якої штучної водойми - це складне і дуже відповідальне завдання. Слід враховувати безліч параметрів та невеликих нюансів, здатних вплинути на якість роботи пристрою. Але, крім цього, важливою частиною процесу покупки можна вважати вибір виробника та постачальника обладнання. На ринку гідравлічного обладнання України представлено безліч варіантів агрегатів з різними характеристиками, від відомих і не дуже брендів, тому визначитися з вибором людині, яка не має досвіду в роботі з насосами, дуже нелегко.

Якщо ви шукаєте насоси для каркасного басейну, які будуть надійними, функціональними і при цьому не надто дорогими, Інтернет-магазин «Я в шоці» готовий запропонувати саме те, що вам потрібно.

Насоси нашого каталогу добре відомі по всьому світу і мають відмінні відгуки споживачів. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти агрегат для водяного резервуару будь-якого типу та розміру, починаючи від компактних надувних чаш до олімпійського стандарту. Вся наша продукція відповідає високим європейським стандартам та відповідає чинним вимогам до якості та безпеки. Ми є офіційним представником популярних брендів, тому можемо запропонувати насоси за найкращою ціною в Україні та з офіційною гарантією від виробника.

Крім того пропонуємо своїм клієнтам гарантію на всю продукцію з каталогу, а значить якщо виникнуть якісь труднощі або виявите шлюб, можете повернути або обміняти свою покупку.

Також пропонуємо найнижчі ціни, завдяки чому купувати у нас зможе кожен охочий із максимально вигідними умовами.

Якщо ви вирішили придбати насос для фільтрації басейну, але не знаєте, як правильно вибрати, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину та вони допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для використання з вашим резервуаром.

Інтернет-магазин «Я в шоці» – ваш правильний вибір.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії