Наукові ігри

Добір за параметрами
Всього 322
Ціна
Від
до

Комплектація

Розмір, см

Розмір

вага, кг


Гарантія

Ілюстрації

Кількість гравців

Кількість батарейокКраїна виробник

Країна реєстрації бренду


Кількість фокусів


Країна-виробник товару


Гарантійний термін, міс.

Можливість спробувати, не розкриваючи упаковку

Кількість в інд. упаковці, шт.

Країна реєстрації ТМ

Наявність ручки на коробці


Вік дітей до, роківМетодики навчання


Батарейки входять у комплект


Тип використовуваних батарейок


Винахідливість

Кількість складових елементів (шт.)Уважність

Соціальні навички

Допитливість

Аксесуари для зберігання

Спостережливість

Навички програмування

Висота в упаковці (см)

Ширина в упаковці (см)

Уява

Кількість у майстер-упаковці, шт.

Інструкція друкована

Мова друкованої інструкції


Країна-виробник товару

Бренди

Група товарів

Бренді

Батарейки входять до комплекту

Матеріал упаковки

Тип використовуваних батарейок

Методики навчання


Гарантійний термін (міс)

Пляшка в комплекті

Банку у комплекті

Возможность попробовать, не раскрывая упаковку

Инструкция печатна

Длина в упаковке (см)

Длина без упаковки (см)

Ширина без упаковки (см)

Высота без упаковки (см)Фільтри
Показати ще 60 товарів

Научные игры фото Наближається свято, не знаєте, що подарувати дитині. При цьому хочете, щоб подарунок був цікавим, корисним, смок надовго відволікти малюка від телефону, Інтернету. На допомогу у такому разі прийдуть наукові ігри.

Експерименти, досліди для дітей – чудовий спосіб у практичній формі дізнатися про наукові факти. Такі розваги стимулюють зацікавленість, формують пристрасть до навчання, розвивають логічний спосіб мислення, пам'ять, уяву. Періодичне заохочення до фокусів збільшує шанси виростити людину з активною життєвою позицією. У нашому інтернет-магазині «Я в шоці» зібрано колекцію розумних іграшок від 3 років до молодшої школи, підлітків, щоб вони копіювали дорослих, пізнавали світ, розширювали своє уявлення про нього.

Наукові ігри, експерименти, досвід для дітей: практична магія.

Спробувати себе в ролі мага чи вченого цікаво будь-кому. Створювати дива, містичні події допомагають готові набори з усім необхідним компонентом, реквізитом.

Дитячі наукові набори для творчості – це своєрідна лабораторія, яка укомплектована всім необхідним знаряддям. Робота з ними дозволяє відчути себе хіміком, фізиком, астрономом, лікарем, археологом. Все залежить від спрямованості іграшки, інтересів малюка. Прості, але видовищні експерименти, події пробуджують пристрасть до навчання, живий інтерес до всього, що оточує з раннього віку.

Залежно від змісту іграшки поділяються на кілька категорій: тут, фізичні досліди, що допомагають вивчити явища, властивості предметів, явищ, хімічні експерименти, пов'язані з перетворенням одних речовин на інші, спеціальні історичні набори, завдяки яким можна брати участь у розкопках. Спеціальні колби, мікроскопи, реагенти викликають живий інтерес, формують своє особисте уявлення про роль науки у житті.

Прекрасним подарунком для дітей стане астрономічне приладдя, яке має в комплекті справжні лінзи, об'єктиви, які дозволять стежити за зоряним небом, космічними об'єктами. Досвіди однаково цікаві дівчатам, хлопцям – адже активне вивчення дійсності набагато цікавіше за нудні підручники. Саме завдяки таким іграшкам батьки можуть повернути любов до навчання, виростити справжнього вундеркінда.

Научные игры эксперименты фото

Наявність багатьох складових, специфічних реакцій компонентів потребують ретельної уваги батьків. Більшість дослідів краще проводити під їх наглядом. Однак батькам також неодмінно буде цікаво, адже раніше таких розваг не існувало. Разом із сином чи дочкою необхідно ретельно вивчити інструкцію, прочитати відгуки інших клієнтів, уважно стежити за інструкцією, щоб отримати бажаний результат.

Завдяки помірній ціні набори для експериментів можна купувати за кожним святом. Це може бути гарною сімейною традицією, яка збирає за столом усіх разом. Задоволення спільних розваг поєднується із цінною інформацією, а зайнятість лабораторними перетвореннями допомагає полюбити наукову діяльність, подолати страх перед невідомим.

Де зробити покупку?

Купити розвиваючі ігри для дітей віком від трьох років можна на цій сторінці Інтернет-магазину «Я в шоці». За потреби ви завжди можете прочитати докладний опис перед тим, як оформити замовлення. Наші кур'єри працюють швидко, організують доставку до будь-якого міста України. Також можете самостійно забрати покупку у точці видачі, якщо вона є у вашому місті.

Широкий асортимент вибору наукових ігор дозволить підібрати модель для будь-якого віку, як для малюків, так і для підлітків. Крім того є рішення для дівчаток, хлопчиків.

Ігри, в яких потрібно щось вивчати, проводити експерименти, досліди неодмінно зацікавлять вашого малюка, дозволять цікаво проводити дозвілля з друзями, батьками.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії