Порядок і організованість робочому місці майстра є запорукою як швидкості, а й якості роботи. Кожен майстер згодом стикається з проблемою організації накопичених дрібних деталей, кріпильних елементів, насадок для шуруповертів, свердлів, шурупів, шурупів та іншої дрібниці. Вирішити цю проблему допоможуть органайзери для інструментів, за допомогою яких можна зручно упорядкувати весь запас дрібних деталей.
Горизонтальні здебільшого представлені кейсами та компактними органайзерами, в які міститься багато різнотипних деталей у невеликих кількостях. Головною перевагою цих пристроїв є зручність транспортування, для цього корпус має рукоятку, а кришка щільно прилягає до відділень, щоб уникнути перемішування вмісту з різних осередків.
Більшість виробників оснащують такі ящики прозорими кришками для зручного огляду, а деякі кейси мають вушка для кріплення плечового ременя.
Вертикальні моделі відрізняються збільшеним розміром та ємністю. Вони є досить великими вертикальними кейсами з безліччю висувних і/або стаціонарних відділень. Висувні осередки в основному прозорі та обладнані перегородками, що дозволяють удвічі збільшити кількість відділень. При необхідності перегородки можна зняти, звільнивши місце для більших предметів.
На сьогоднішній день безліч виробників пропонують широкий вибір типів ящиків, тому при виборі важливо звертати увагу на особливості та деталі, оскільки від них залежить не лише зручність експлуатації, а й якість зберігання.
Знімні комірки. Знімні осередки є зручною особливістю, оскільки дозволяють без проблем витягувати з них вміст. Навіть якщо в осередку залишився один цвях, перевернувши знімну чашу, він опиниться в руці, чого не скажеш про органайзерів з фіксованими відділеннями, звідки діставати дрібні деталі, що лежать на денці, досить проблематично, особливо в рукавичках.
Переставні стіни. Знімні стіни дозволяють максимально зручно організувати простір усередині. Безліч варіантів конфігурації відділень дозволять розмістити все необхідне від найдрібнішого до більшого вмісту.
Прогумований периметр. Захист від попадання вологи, пилу та інших речовин, дія яких може негативно вплинути на збереження деталей.
Пази у кришці. Як правило, такою опцією оснащуються ящики для інструментів зі знімними осередками. Це дозволяє утримувати декілька осередків, звільняючи місце для більшого вмісту. Закривши кришку, осередки, що залишилися, не зрушаться, а залишаться на місцях. Часто органайзери додатково оснащуються аналогічними пазами на дні, щоб максимально знерухомити чашки з вмістом під час транспортування.
Застібки, що з'єднують. Кріпленнями, що дозволяють поєднувати кілька органайзерів. Моделі, що мають такі з'єднання, можна легко поєднати в єдиний модуль для компактного зберігання або транспортування. Органайзери з такою особливістю конструкції добре підійдуть майстрам, які в майбутньому планують поповнювати та розширювати асортимент дрібних деталей.
Організатор для інструментів багаторівневий. Зручність такої форми органайзера полягає у великій ємності та компактному розмірі. У складеному стані такий ящик має форму кейсу, а в розкладеному вигляді – ярусної валізи з відділеннями під інструменти різного розміру.
Матеріал замків Метал чи пластик? Вибір слід проводити залежно від обсягу та ваги деталей, що плануються для транспортування, а також інтенсивності використання органайзера для гаража.
Зробити вдалу покупку можна на сайті Інтернет-магазину "Я в шоці".