Освіжувачі повітря

Добір за параметрами
Всього 28
Ціна
Від
доФільтри

Освежители воздуха фото Освіжувач повітря glade стане відмінним рішенням для усунення різних неприємних запахів у приміщенні, забезпечуючи максимальний комфорт користувача. Великий вибір ароматів і широкий асортиментний ряд продукції дозволяють підібрати відповідне рішення для підтримки свіжості не тільки в туалеті та ванній кімнаті, але і по всій квартирі.

У каталозі інтернет магазину «Я в шоку» представлений великий вибір освіжувачів повітря від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників за найкращими цінами.

Види освіжувачів та їх особливості.

Сучасна хімічна промисловість випускає широкий асортимент дезодорантів для приміщень, що відрізняються між собою засобом розпилення, ароматами, властивостями (одні маскують запах, інші з ним борються), стійкістю та іншими параметрами.

За принципом роботи освіжувачі повітря можна розділити на великі групи:

  • ручні
  • автоматичні освіжувачі повітря

Моделі з першої групи є класичними рідкими сумішами, які необхідно розпорошувати вручну. За типом конструкції та складом слід виділити аерозолі в балонах, рідини для повільного випаровування та спреї на водній основі. Кожен варіант має свої особливості, переваги та недоліки.

До найпоширеніших видів слід віднести аерозолі, які займають понад 80% ринку. Випускаються такі засоби у металевих балонах ємністю від 300 мл усередині яких знаходиться хімічний склад під тиском. Засіб зручно розпорошувати, а завдяки високій концентрації аромат може триматися кілька годин. Серед недоліків більшість спреїв лише маскує запах, а не бореться з ним. Також деякі аерозолі негативно впливають на навколишнє середовище, сприяючи руйнуванню озонового шару.

Дезодоранти для повільного випаровування можуть випускатися як рідини або гелі. Перший варіант часто виробляється на основі ефірних олій та має натуральний склад. Випускаються рідини в оригінальних флаконах у комплекті з тонкими паличками із ротанга. Принцип дії дуже простий - рідина рівномірно просочує деревину і потім поступово випаровується, створюючи в будинку приємний аромат. З недоліків слід відзначити повільне насичення повітря парами ефірних олій, а також зворотний ефект при надто високій концентрації речовини.

Освежитель воздуха фото

Гелевий освіжувач повітря для дому випускається у вигляді капсул або змінних пластин ароматичних кристалів. Користувач може самостійно регулювати інтенсивність випаровування речовини шляхом регулювання повітряного запалення на флаконі.

Спреї на водяній основі – нешкідливі для навколишнього середовища освіжувачі повітря для дому, також потрібно розпорошувати вручну. Випускаються вони у пластикових пляшечках з механічним пульверизатором. Багато рідин не тільки мають натуральну основу, але й допомагають ефективно усувати запахи, а не маскувати їх.

Автоматичний освіжувач повітря аірвік - це спеціальний пристрій, який забезпечує автономне розпилення улюбленого аромату з певною періодичністю. Сама конструкція складається з декоративного корпусу, всередині якого розміщується балон з аерозолем, рухомий клапан та блок управління. Працює система на батареях чи від мережі. Одного балона у середньому вистачає на 2-3 місяці роботи. Користувач може виставити інтенсивність розпилення.

Переваги замовлення освіжувача повітря у нас.

П'ять причин замовити освіжувач у нас:

  • великий вибір продукції;
  • найкращі ціни за рахунок прямих поставок;
  • гарантія якості та справжності товарів;
  • доставка по всій Україні;
  • постійні знижки та розпродажі на широкий ряд продукції.

Щоб недорого купити освіжувач повітря для туалету, телефонуйте нам за номером гарячої лінії або скористайтесь онлайн формою замовлення на сайті.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії