Пірамідки

Добір за параметрами
Всього 184
Ціна
Від
до

Кількість предметів у наборіТип харчування

Кількість предметів

Гарантія

Ширина упаковки

Висота упаковки

Довжина упаковки

Країна виробник


Країна реєстрації бренду


Країна-виробник товаруПідкатегорія

Гарантійний термін, міс.


Можливість спробувати, не розкриваючи упаковку

Кількість в інд. упаковці, шт.

Країна реєстрації ТМ


Вік дітей, міс.Наявність ручки на коробці


Вік дітей до, років


Уважність

Допитливість

Навички конструювання

Логічне мислення

Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл


Підходить для інклюзивної освіти


Просторове мислення

Розмір деталей, см

Вік дітей до, міс.

Уява

Кількість у майстер-упаковці, шт.
Розпізнавання фігур

Розпізнавання кольорів

Зорово-моторна координація

Країна-виробник товару

Група товарів


Бренді

Матеріал упаковки

Найменування різновидуВозможность попробовать, не раскрывая упаковкуФільтри
Показати ще 60 товарів

пирамидки фото Пірамідки – це одна з перших іграшок, що розвивають, з якою із задоволенням взаємодіють діти. Основний принцип гри – нанизуємо на вертикальний стрижень вихідні елементи у послідовності від більших до менших. Подібна розвага була популярною ще в Стародавньому Єгипті, але перший, звичний для нас сьогодні варіант був виготовлений у 1960 році компанією Fisher-Price (США). Якийсь час вважалося, що ця іграшка призначена для дітей 2-3 років, але сьогодні психологи рекомендують починати знайомство з нею не пізніше, ніж на рік.

Цілий ряд виробників підкреслюють можливість застосування таких моделей від народження. Але слід зважати на те, що новонароджений спочатку бачить світ у чорно-білому кольорі, а також не може самостійно тримати в руках предмети. Поки у нього не сформовані необхідні навички, він із задоволенням спостерігатиме як таку конструкцію збирають дорослі. Можливість застосування з народження іграшки для малюків – це переважно бажання виробника підкреслити безпеку та якісне виконання пірамідки.

У своїх відгуках батьки зазначають, що приблизно на рік діти вже легко справляються із чітко сформульованими завданнями – зніми, поклади, нанизуй. Потім вчимося розрізняти насадки за кольором та розміром. Потрібно діяти поетапно. Спочатку знімаємо елементи зі стрижня, потім нанизуємо їх у довільному порядку і тільки після цього переходимо до їхнього впорядкованого розміщення від більшого до меншого. У 1,5 року збираємо конструкцію в традиційній послідовності, надалі ускладнюємо завдання та нанизуємо деталі у зворотному порядку.

Пірамідки: корисні аспекти та переваги різних варіантів.

Зазначимо, що вікові рамки у разі досить умовні. Виходимо з індивідуальних можливостей дитини і прагнемо викликати інтерес до гри, а чи не діємо примусовими методами. Нанизування предметів на стрижень дозволяє батькам виявити низку важливих аспектів:

  • визначаємо яка саме рука ведуча
  • висока швидкість сполучення отвору та вертикального стрижня підтверджує, що у дитини правильно формується координація рухів та моторно-рухова активність
  • розвиваємо колірне сприйняття та здатність порівнювати окремі елементи за розміром та колоритом
  • правильне і швидке складання підтверджує, що дитина добре орієнтується в параметрах - зверху-знизу, більш-менш

пирамидка детская фото

Класична головоломка має форму конуса та верхівку переважно у вигляді геометричної фігури. Але також часто зустрічається верхівка у вигляді тварини, наприклад качки, собачки, кішечки. Завдяки такому оформленню дитині буде набагато цікавіше грати.

Батьки мають можливість купити різні за конфігурацією пірамідки, виконані з наступних матеріалів:

  • дерев'яні іграшки. Екологічний варіант, стійкий до зношування та тривалий термін, що зберігає яскравість колірного оформлення. Для виготовлення використається високоякісна деревина бука, клена, берези, сосни. Основні недоліки – дещо вищі, порівняно з іншими пропозиціями, ціна та вага виробів
  • Текстиль. Викликає приємні тактильні відчуття. Вихідні елементи не нанизуються на стрижень, а кріпляться один до одного за допомогою липкої стрічки. Текстиль швидко мажеться, дитина може прокусити тканину
  • пластик. Деталі дуже легкі, пофарбовані в яскраві кольори, легко очищаються, порожні всередині, можна грати на воді

Де зробити покупку?

Замовити пірамідку з швидкою доставкою в Україну можна на сайті інтернет-магазину «Я в шоці». У віртуальному каталозі представлено широку різноманітність товарів, завдяки чому підібрати розвиваючу іграшку не складе ніяких труднощів. Вся продукція відрізняється високою якістю, тому можете не хвилюватись про здоров'я своєї дитини.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії