Плити кухонні

Добір за параметрами
Всього 188
Ціна
Від
до

Тип міксера


Дисплей

споживана потужність


Загальна кількість конфорок


Таймер

Звуковий сигнал

Конвекція

Гриль

Кількість режимів роботи

Термостат

Глибина

Захист від перегріву


Покриття корпусу

Внутрішнє освітлення

Кількість режимів приготування

Клас енергоспоживання


Годинник


Кількість індукційних конфорок

Захист від дітей

Кількість електричних конфорок

Ширина плити

Тип електрозапалювання

Кількість газових конфорок


Розташування конфорок

Кількість конфорок швидкого розігріву

Електрозапалювання

Газ-Контроль конфорок

Конфорка-Гриль

Газ-контроль духовки


Вертел

Блокування дверцят духової шафи

Кількість стекол у дверцятах духовки


Автоматика закипання

Секція для посуду


Додаткова духова шафаФільтри
Показати ще 60 товарів

Электрические плиты фото

Сучасна плита кухонна - надійний, безпечний і високотехнологічний помічник на вашій кухні. Розробники сучасних брендів перетворили звичайне приготування в зручне і захоплююче заняття. Завдяки якісним матеріалам, точній збірці і своєчасних інновацій Інтернет-магазин « Я в шоці » займає лідируючі позиції на ринку побутової техніки. А наша продукція є втіленням практичності і сучасного стилю. Широкий асортимент обладнання дозволяє вибрати плиту в каталозі з потрібними технічними характеристиками і привабливим дизайном.

Тип кухонного обладнання

Для початку варто визначитися з типом плити. Залежно від виду використовуваної енергії кухонне обладнання буває:

Газова плита - прості, надійні і недорогі моделі, обладнуються гратами з чавуну або емальованої сталі, часто оснащуються електроподжігом і газ-контролем для запобігання витоку газу.

Електричні плити - панель оснащується стандартними чавунними млинцями, зоною нагріву High Light або індукційної поверхнею, моделі відрізняються високою функціональністю.

Комбінована - електрична духова шафа поєднується з варильною поверхнею з газовими конфорками і чавунними млинцями або тільки зонами нагріву на газу.

При виборі варто врахувати конкретні умови функціонування техніки. Багато жителів будинків з централізованим газопостачанням вибирають звичні газові прилади. Або комбіновані моделі, що дозволяє при перебоях з електрикою або газом мати можливість користуватися технікою. При покупці повністю електричного обладнання слід оцінити стан проводки. І обов'язково заземлити розетку, куди буде підключатися електроплита. Просунуті індукційні варильні панелі вибирають завдяки швидкому нагріву і низькому споживанню електроенергії. Також у відгуках відзначається їх стильний зовнішній вигляд і комфортний догляд за поверхнею.

Таким чином, в наявності є кухонні плити з електричною або газовою духовкою і таким типом варильної панелі:

  • газова
  • індукційна
  • електрична
  • комбінована

Розширені можливості пошуку вибору техніки

Якщо потрібна недорога настільна електроплита, купити слід модель з простим функціоналом. Також на вартість впливають використані матеріали і технології.

Газовая плита фото

Так, наш Інтернет-магазин пропонує різні види покриттів для своїх виробів. Від матеріалу підстави залежить зовнішній вигляд, міцність і простота обслуговування техніки. Поширена недороге емалеве покриття дозволяє виготовити обладнання в широкій колірній гамі. Однак, оскільки емаль нестійка до відколів, потрібно дбайливе поводження з нею під час експлуатації та чистки. Популярна нержавіюча сталь відрізняється міцністю, довговічністю і сучасним зовнішнім виглядом. При сильних забрудненнях вимагає спеціального миючого засобу. «Просунута» емаль цінується за високу теплопровідність і стильний вигляд. При неправильної експлуатації може дряпатися. А загартоване скло відмінно витримує високі перепади температур, але також вимагає дбайливого догляду.

Залежно від моделі плита може мати такі особливості:

Гриль - функціональний нагрівальний елемент для отримання хрусткої скоринки на блюді, може використовуватися для приготування м'яса, риби, овочів і іншого.

Конвекція - вбудований вентилятор покращує процес приготування їжі за рахунок рівномірного розподілу гарячих повітряних потоків.

Таймер - спеціальний датчик, який відміряє заданий час приготування і сигналізує про її закінчення.

Веретено - додатковий подовжений елемент, на який можна нанизати шматочки м'яса та інших продуктів для кращої температурної обробки.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії