Пояси, фартухи, кишені для інструментів

Добір за параметрами
Всього 10
Ціна
Від
до

Довжина

Висота

Тип упаковки

Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантіяФільтри

фартуки для инструментов фото Напевно, кожен, хто часто стикається з ремонтом (домашнім, автомобільним), стикався з проблемою відсутності вільних рук. Усі інструменти тримати в руках неможливо, а при цьому ще крутити гайки. Неодмінно прийдуть на допомогу майстрам приходять пояси, фартухи, кишені.

Пояс для інструменту, фартух слюсаря, жилет будівельний – що їх поєднує?

Кожен із цих елементів екіпірування спрямований на підвищення комфорту роботи майстра. Розглянемо їх у порядку.

У яких випадках вважають за краще купити поясну сумку?

Перше, що спадає на думку – це поясні сумки електриків, слюсарів. Професійні ремонтники віддають перевагу будівельному поясу, який має ще ширшу функціональність. Але повернемось до сумки. Поясна сумка або пояс, фартух забезпечує майстру вільні руки, наявність всього необхідного інвентарю під рукою. Коли йдеться про роботу з кабелями, проводами, розетками, розведенням електромережі, потрібні десятки інструментів. Не в руках їх нести із собою.

Адже електрики, сантехніки або автослюсарі дуже часто змушені працювати на виїзді, за обставин, коли зручно розташуватися за робочим столом неможливо в принципі. Доводиться обходитися підручними засобами, причому бажано міцніше.

А на виробництві таких поясних сумок кишень якраз використовують високоміцний поліестер, так що за довговічність можна бути спокійним. Як доповнення деякі моделі додатково зміцнюються металевими заклепками – це надає сумці додаткову жорсткість при граничних навантаженнях.

З цього погляду сумка для інструменту на поясі глобально полегшує їм життя. У цьому плані відстає від неї поясна будівельна сумка. У ньому спеціально передбачено як безліч кишень, так і спеціальні петлі. Кишені є як великі – під моток ізоляційної стрічки, так малі, куди зручно покласти жменю шурупів, гайок, болтів. У цьому плані поясна сумка дає 100 очок фори в будь-яких кишенях на штанах: адже вони набагато глибші, діставати кріплення звідти ну дуже незручно.

Однак сумка в першу чергу розрахована на компактне, мобільне носіння. Середньостатистична поясна сумка інтернет-магазину «Я в шоці» пропонує від 5 до 20 кишень, але вони невеликого або середнього формату. Тому поясна сумка купити вважається за краще, коли доведеться брати з собою трохи пристосувань, витратних матеріалів.

пояс для инструментов фото

Якщо робота складна, інструменту потрібно багато на допомогу прийдуть спеціальні жилети або кишені для інструментів. Перш за все їх цінують завдяки великим розмірам, наявності величезної кількості кишень різного розміру, а значить можна розмістити різний інструмент (великий, маленький), діставати його буде зручно.

Для дрібних деталей, таких як цвяхи, шурупи передбачені спеціальні магнітні вставки на зовнішній стороні ременя.

Кріплення може бути різним. Якщо кишень багато, виріб буде важким – зверніть увагу на лямкові рішення. В іншому випадку пояс може застібатися класичним чином, як звичайна пряжка або пластмасові фіксатори, як ремені безпеки.

Підводячи підсумок.

Сумка, фартух, монтажний пояс - все це варіанти вирішення однієї і тієї ж проблеми. Просто кожен із них призначений для певної ситуації. Варіант оптимальний – мати у домашньому господарстві у кожного майстра.

Де зробити покупку?

Якщо вам потрібно купити фартухи або пояси для зберігання ручного інструменту, варто відвідати каталог Інтернет-магазину «Я в шоці».

На сайті зустрінете широке розмаїття вибору, яке дозволить підібрати виріб на будь-який бюджет. Чим більша кількість кишень, тим дорожче фартух. Є рішення, де кишені можна прикріплювати або відчеплювати, залежно від вимог.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії