Радіокерована військова техніка

Добір за параметрами
Всього 92
Ціна
Від
до

Матеріал підошви праски

Висота


Розмір, см

Бренд

Ємність акумулятору


Тип акумулятора


Напруга акумулятора


Привід

Тип моделі

Тип бездротового зв'язку

Країна виробник

Тип електродвигуна

Частота управління іграшки

Країна реєстрації бренду

Рекомендована ціна


Харчування іграшки

Країна-виробник товару

Дальність пострілуМас штаб


Вага товаруФільтри
Показати ще 32 товарів

Радиоуправляемая военная техника фото Широкої популярності набула радіокерована військова техніка, що «висаджує в повітря» своїх конкурентів. Вони виводять захоплюючі сватки з віртуальних майданчиків у реальний світ, дають можливість вирватися зі нудних буднів та відчути всю силу непереможної бойової бронемашини. Зменшені копії вироблені з урахуванням найдрібніших деталей, досить потужні та ефектні, підпорядковуються командам, що надсилаються через пульт або джойстик, для створення неповторної атмосфери. Незважаючи на максимальну реалістичність, така бронетехніка таки іграшкова, абсолютно безпечна і водночас дає приголомшливі враження як дітям, так і дорослим.

Унікальні можливості.

Креативні розробники прагнуть, щоб сучасні танки на радіокеруванні перевершували всі очікування. Мініверсії на пульті добре підходять і для дитячих забав, і для захоплюючих реконструкцій історичних баталій, і для турнірів постановок. Завдяки ретельній продуманості та відмінному обладнанню це надзвичайна схожість оригіналів з характерними рухами та діями.

Детально спроектовані вдосконалені модифікації вміють не тільки розвертатися на місці, пересуватися у шести напрямках та легко долати перешкоди. Вони ще й стріляють пластиковими кулями-кульками або інфрачервоними променями, причому з димом, звуковими та світловими ефектами, що гарантують повну ілюзію справжньої битви. Гармата автоматично заряджається із спеціального відсіку, що наповнюється заздалегідь «боєприпасами». Для захисту від дітей є прихований вимикач пневмопами.

Найпопулярніші види.

Більшість сучасних радіокерованих іграшок виготовляються як точна, але зменшена копія справжньої техніки. Усі вони поділяються на такі категорії:

  • радянські — нагадування про подвиги танкістів та гідне поповнення колекції;
  • німецькі - точно повторюють символи технічного прогресу, по-справжньому легендарні, "грізні", швидкі та надійні;
  • американські — для виготовлення підбираються найкращі зразки танкобудування США, насамперед часів Другої світової війни та знамениті у всьому світі;
  • британські – досить унікальні завдяки «англійській» точності та дуже різнорідні.

Радиоуправляемая техника военная фото

Матеріал корпусу – переважно пластик, завдяки чому ігровий механізм легкий та маневрений. Аналоги з металу важчі, але мають підвищену міцність і набагато стійкіші до зовнішнього впливу.

Багато пропозицій - готові радіокеровані іграшки, які не вимагають підготовки до використання. Рідше зустрічається модель для складання, яка має на увазі цікавий процес поєднання деталей (йдуть у комплекті). Найголовніша відмінність полягає у масштабі. Деякі чудово підходять для домашніх розваг, інші виключно вуличні, громіздкі та важкі. Традиційна військова техніка на радіокеруванні підпорядковується командам із пульта ДУ. Інноваційні розробки легко керувати через Bluetooth чи Wi-Fi з мобільних пристроїв. Основою багатьох електродвигун, але є й рідкісні варіанти із двигуном внутрішнього згоряння. Крім цього, важливе значення має тип гармати:

  • пневматична – напрочуд схожа на справжню, дальність стрільби кульками досягає в середньому 30 метрів, бій ведеться по фіксованій або рухомій мішені;
  • інфрачервона – випромінюючих «пострілів» не видно, але у разі попадання у противника візуально імітується враження.

При виборі також потрібно звернути увагу на особливості товарів, що вас зацікавили. Можна купити танки тигр на радіокеруванні в Інтернет-магазині «Я в шоці» з камерою, звуком та підсвічуванням, з мінітанкістом, із вбудованим захистом від перегріву та іншими корисними доповненнями. Сучасний асортимент дозволяє знайти ідеально підходить варіант, який не залишиться без бурхливого захоплення.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії