Згони

Добір за параметрами
Всього 72
Ціна
Від
до

Колір

Клас герметичності

Країна виробник

Кронштейн


Матеріал штуцера

Країна-виробник товару

Крон штейнФільтри
Показати ще 12 товарів

Сгон сталсьной сантехничекий фото

Складно уявити сучасний будинок без якісної, надійної сантехніки . Без неї людина відчуватиме себе максимально некомфортно, не зможе прийняти душ, почистити зуби, виконати тому подібні ритуали. Але, щоб такі вироби служили вам належним чином, потрібно подбати про змінних комплектуючих.

На сучасному ринку є величезна кількість виробів. Про них ми поговоримо далі.

Зганяння сталевий сантехнічекій «американка»: особливості

В каталозі Інтернет-магазину « Я в шоці » в широкому розмаїтті представлені подібні моделі. Такі згони можуть бути як прямими, так і зігнутими, зі спеціальним коліном. Другий варіант прекрасно підходить для кутовий установки. Це проста конструкція з накидною гайкою. Область використання таких сгонов дуже широка. Як правило - це незамінна річ для з'єднання різних конструкцій. При чому процес установки швидкий, зручний. У нашому каталозі знайдете згони звичайні, посилені. До того ж, завдяки доступній вартості таких виробів не зможете пройти повз.

Конструкція нарізного сполучення американки складається з конусних з'єднань. Саме ця відмінність відрізняє американку від будь-яких інших різновидів. Саме конструкція сполучних елементів може забезпечити підвищену герметизацію. Крім того, з'єднання метала з металом або іншим матеріалом довговічні, а також відрізняються підвищеною стійкістю до різних кліматичних умов. Використання подібного згону забезпечує нашим клієнтам швидкий монтаж. Крім того, це багаторазове комплектує. Знявши його з однієї конструкції можна використовувати повторно кілька разів. Для надійної фіксації просто потрібно замінити кільце ущільнювача.

види сгонов

Як ми вже говорили раніше можна виділити дві сучасні різновиди поліпропіленових сгонов американка: звичайний, посилений. На звичайну модель закріплено гумове кільце ущільнювача, а ось на посилену замість гумового - біконітові. Таке рішення дає можливість витримувати найрізноманітніші термічні навантаження, навіть обробку парою.

Наступна перевага сгонов з нашого каталогу в тому, що не потрібно більше обертати труби при установці або демонтажі магістралей. Саме цей критерій для багатьох, хто вирішує купити такі комплектуючі є ключовим. Використовуючи в свій роботі подібний зганяння ви можете виконувати будь-які роботи, в тому числі в обмеженому просторі, наприклад в кутку. При цьому для роботи вам не буде потрібно особливих навичок, додаткових інструментів.

Купівля в «Я в шоці»

Сгоны фото

У нас представлені згони різної конструкції. Найпопулярніші з них - кутові, прямі. Вибір залежить безпосередньо від того, які цілі переслідує покупець.

Матеріал також має важливе значення. У нашому каталозі знайдете такі рішення:

  • латунь
  • нікельована латунь
  • хромована латунь
  • чавун

Не залежно від того, який варіант виберете, зганяння латунний або будь-який інший, - всі вони будуть максимально міцними, надійними, а також прослужать вам досить тривалий час.

Не останню роль при виборі комплектуючих грає виробник. Aquavita, SANTAN надійні, перевірені часом виробники. Вони вже встигли зарекомендувати себе на ринку сантехнічного обладнання, тому їх продукція користується чималою популярністю.

Де можна зробити покупку

Знадобилися якісні, надійні американки-згони? Тоді вам варто звернутися за допомогою в Інтернет-магазин « Я в шоці ». У нас представлені різноманітні моделі в широкому асортименті вибору, тому вам не важко буде підібрати найбільш підходящий. Крім того, ми організовуємо для вас зручну доставку в будь-яке місто України. Також можете забрати своє придбання в пункті самовивозу.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії