Ще недавно смарт-годинник здавалися дивиною для шанувальників гаджетів. Але сьогодні люди все менше представляють своє повсякденний розклад без цього аксесуара. Безліч найрізноманітніших можливостей, зручності використання смартфона і моніторинг фізичної активності - потрібно тільки вибрати підходящий варіант, який зможе відповідати всім вимогам.
Такий девайс розрахований на поліпшення взаємодії зі смартфоном або планшетом. Залежно від моделі варіюються і можливості - від трансляції на екран браслета повідомлень з телефону до повноцінної заміщення ряду функцій. Така техніка здатна моніторити показники спортивної активності носія, допомагає стежити за своєю формою, регулювати тренування і розклад дня.
Ціна розумних годин може розповісти багато про що - доступний функціонал, час роботи від одного заряду, зручність. Кожен виробник може запропонувати унікальні особливості і функції. Також при виборі вивчіть окремо в інтернеті поширеність обране приладу. Чим популярніша техніка, тим більше аксесуарів для неї можна знайти на замовлення. Йдеться про чохлах, захисних каркасах і плівках, змінними ременями і так далі.
Гаджети вимагають зарядки, як і будь-яка електроніка. Зазвичай в комплекті додається зарядний пристрій. Більшість комплектуючих не розраховані на самостійне використання. Вони вимагають з'єднання зі смартфоном або планшетом через Bluetooth або Wi-Fi. Підключення підтримується по можливості постійно, деякі дані постійно передаються в пам'ять телефону. Деякі наручний годинник можуть використовувати зовнішні модулі - SIM і карти пам'яті.
Пристрій, зовнішній вигляд і особливості продукції сильно відрізняються в залежності від девайса і виробника.
Найчастіше зовнішня оболонка виконується з пластика. Ремені виконують з різних матеріалів. Найпоширеніший варіант - силікон, метал.
Форма циферблата зазвичай представлена в двох варіантах:
Дозвіл і розмір залежать від конкретного виробу. Деякі smart watch можуть підтримувати обмежений спектр кольорів, або бути просто чорно-білими. Екран в більшості випадків сенсорний. Але не всі вироби мають тачскрін по всій площі дисплея - в деяких активними лише деякі зони. Існують моделі і без такої особливості - найчастіше це зустрічається в гібридних пристроях.
Важливе питання - Always on Display. У більшості приладів на екрані нічого не при блокуванні сенсора для економії батареї. Це не завжди зручно. Тому деякі варіанти підтримують безперервну роботу дисплея окремо, оптимізовані для меншого навантаження на заряд. У першому випадку часто підтримується функція включення підсвічування і зняття захисту, якщо користувач піднімає руку з годинником до очей.
За функціонування відповідає процесор. У його розпорядженні є набір оперативної і вбудованої пам'яті. У більшості девайсів запам'ятовує компонент заблокований тільки для власних потреб, можливості записувати свої дані немає. Інші ж підтримують від 1 до 12 Гб вільного простору. Найчастіше він використовується для завантаження музики, щоб її можна було відтворювати незалежно від смартфона, наприклад, під час спортивних вправ.
Чим могутніше і функціональніша фітнес-браслет, тим менше термін його роботи від одного заряду навіть при рідкісному використанні.
Для маніпуляцій найчастіше застосовується сенсорний дисплей. Чим могутніше і дорожче аксесуар, тим більше він здатний робити сам. І навпаки - чим простіше і дешевше, тим більше налаштувань функцій можна виконати через смартфон.