Спортивні настільні ігри

Добір за параметрами
Всього 130
Ціна
Від
до

Особливості

Розмір, см

Гарантія

Кількість гравців


Кількість учасників

Ширина упаковки

Висота упаковки


Довжина упаковки


Мінімальна кількість учасників

Матеріал виробу

Колір ігрового поля

Кількість задіяних гравців


Кількість куль у комплекті

Тип харчування іграшки

Матеріал плити ігрового поля

Країна реєстрації бренду


Країна-виробник товару


РозпродажФільтри
Показати ще 60 товарів

Спортивные настольные игры фото Сучасні діти та підлітки багато часу проводять за комп'ютером, з телефоном, в Інтернеті, що негативно позначається на сімейних стосунках, а також на розвитку та соціалізації.

Настільні ігри - це оптимальне вирішення багатьох проблем. Особливо важливо, коли вона несе багато веселощів. Саме для цього є спеціальна категорія настільних ігор – спортивні.

Коли вони потрібні? Ситуацій маса. Якщо малюк активно зацікавився інтелектуальним чи фізичним спортом, а для вступу до спеціальної секції ще не доріс. Якщо йому не терпиться пограти, а надворі негода. В цьому випадку на допомогу прийдуть дитячі спортивно-логічні ігри.

Плануєте провести вечірку, але простір не дозволяє проводити активне дозвілля, настільний міні футбол чи хокей стане незамінним помічником. Діти розважаться, а будинок залишиться без аварії.

У дитячих настільних іграх кожному надається можливість поборотися зі своїм противником, відчути смак перемоги або навчитися приймати поразку з гідністю.

Популярні настільні спортивні ігри:

 • хокей
 • Футбол
 • баскетбол
 • морський бій
 • шашки
 • шахи

Подібні настілки варто купувати дітям не молодше 3-х років. Вони стануть заняттям, що розвиває, і просто хорошим способом провести вільний час з користю. Футбол, хокей розвивають у дитини дрібну моторику, стратегічне та логічне мислення, точність, спритність та окомір.

Спортивні настільні ігри для дітей дозволять розвинути у малюку почуття суперництва, але при цьому також навчать гідно приймати поразку. При виборі обов'язково враховуйте переваги гравця. Якщо малюк воліє активне дозвілля - футбол, хокей, баскетбол. Для більш посидливих хлопців підійдуть пасивні види спорту, наприклад, шашки або шахи.

Розважальні настільні ігри це хороший привід:

 • провести спільне сімейне дозвілля;
 • відволікти дитину від телевізора, комп'ютера, смартфона;
 • внести різноманітність до ігрового процесу;
 • розважити дітей під час тривалої подорожі;
 • скрасити час, коли дитині протипоказана активність чи є певні обмеження: перебування у лікарні, обмежений простір та інше.

Спортивные настольные игры фото

До основних переваг розважальних настільних ігор, які слід зазначити:

 • комфорт – використовувати можна скрізь та завжди, для цього не потрібно створювати спеціальні умови;
 • захоплюючість - це хороший спосіб весело та цікаво провести час;
 • соціалізація - колективні ігри вчать поступатися, знаходити спільну мову з різними людьми, проявляти дипломатію співпереживати;
 • прийнятні ціни - придбати гру можна за зовсім невеликі гроші, при цьому покупка прослужить багато років і при акуратному відношенні перейде у спадок наступним поколінням;
 • прості, зрозумілі правила.

Спортивно-настільні ігри часто використовуються при підготовці вечірок або різних вечірок для дітей та дорослих. Участь багатьох дітей допомагає навчити дитину взаємодіяти з іншими людьми, спілкуватися з різними людьми, терпляче чекати на свій хід, безболісно переживати програш і з повагою ставитися до суперника. Нерідко настілка - подарунок, що органічно поєднує в собі розвагу та навчання. А також як спосіб грамотного розвитку малюка.

Де зробити покупку?

Купівля настільної спортивно-логічної гри подарує Вам та вашим дітям чудове спільне проведення часу. Здійснити покупку ви можете у нашому інтернет-магазині «Я в шоці». У нас ви знайдете відмінний вибір та доступні ціни. Товар, замовлений у нашому магазині, доставляється у будь-яке місто на території України. Співпрацюємо з популярними поштовими, кур'єрськими службами, а також можете забрати покупку самостійно у точці видачі, якщо така є у вашому місті.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії