Засоби для прання

Добір за параметрами
Всього 638
Ціна
Від
до

Виробник

Бренд

Кількість

Гіпоалергенно

Наявність

Прання дитячого одягу
Тип аромату

Країна виробник

Ean


Валюта

Додаткові розділи

Вага порошку
Фільтри
Показати ще 60 товарів

гель для стирки фото

Сучасна прання давно перестало бути жахливою повинністю. Завдяки розвитку технологій, появи в нашому житті пральних машин, ця процедура стала приємною складової домашньої роботи. Якщо при цьому правильно вибрати режим машинки-автомат і правильно підібрати пральний порошок, то будь-яка пляма на сорочці або брюках стає не більше ніж прикрим непорозумінням.

Як правильно вибрати засіб для прання

Є кілька рекомендацій, які допомагають вибрати потрібний засіб для прання:

1. Уважно вивчити склад

Всі кошти (рідкі або сипучі, капсули або таблетки), призначені для прання білизни, що містять відбілювачі, ароматизатори, фосфати і поверхнево-активні речовини, ефективно борються із забрудненнями. Незважаючи на однаковий склад, описаний на упаковці, виробники можуть використовувати речовини різної якості. Дія таких порошків, відповідно, також буде різним. Серед сучасних варіантів найбільш дієвими вважаються рідкі засоби для прання - гелі. Висока концентрація активних речовин і рідка консистенція дозволяє таким засобам діяти відразу ж після потрапляння на тканину.

2. Виділити основну мету прання

Відбілити або вивести пляму, повернути тканини втрачену білизну або випрати кольорові речі - в залежності від цілей слід вибирати пральні засоби. На ринку існують і універсальні засоби, обіцяють вирішити всі проблеми з забрудненнями, але краще вибирати спеціальні. Їх дія вузьконаправлена і здатне з максимальним ефектом вирішувати поставлені завдання.

3. Вивчити інформацію

Те, що написано на упаковці, вимагає ретельного вивчення. Це допоможе не потрапити на підроблену продукцію, уникнути шкідливих фосфатних засобів, речовин, на які у вас алергія. Єдина інформація, на яку можна не звертати увагу, це вага упаковки. Правильніше буде порівняти кількість пропонованих циклів прання, а не масу порошку.

4. Виробник

Товари компаній, перевірених власним досвідом, допоможуть позбутися від забруднень з більшою часткою ймовірності, ніж невідомі марки. Звичайно, ціна на пральний порошок відомого бренду може бути трохи вище наявних невідомих аналогів, але і якість прання вас однозначно порадує. В каталозі Інтернет-магазину « Я в шоці » представлені продукція як відомих, так і менш популярних брендів з Європи.

5. біопорошки - сучасний підхід

Натуральність цінується понад усе, тому виробники сипучих миючих засобів, гелів для прання, капсул і таблеток почали випускати продукцію, яка не містить фосфатів. Купити пральний порошок, який не містить фосфатів означає подбати про навколишнє середовище.

Средства для стирки фото

Окрему увагу варто приділити типу кошти. Наш каталог пропонує замовити такі різновиди:

 • гель для прання
 • рідкий засіб
 • капсули
 • кондиціонер
 • опаласківатель
 • освіжувач білизни
 • відбілювач
 • засіб для виведення плям
 • пом'якшувач для тканин
 • пральний порошок
 • господарське мило

Тепер поговоримо про тарі, в якій продаються стерильні засоби. Це можуть бути пляшки (з дозатором або без), силіконові пакети, якщо мова про рідких варіантах. При великому обсязі пляшки оснащені зручною ручкою. Сипучі речовини зазвичай продаються в силіконових пакетах, або, якщо обсяг маленький, картонних пачках. Капсули для прання, якщо не поштучно, в зручній пластиковій коробці.

Що стосується ароматів - разнообразий багато: квіткові, морські, цитрусові аромати або відсутність їх зовсім.

Де купити пральний порошок

Купити засоби для прання можна в будь-якому місті, скориставшись послугами Інтернет-магазину « Я в шоці ». Магазин давно завоював довіру споживачів якістю реалізованої продукції, багатим вибором і першокласним сервісом!

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії