Веб камери

Добір за параметрами
Всього 14
Ціна
Від
до

Ширина

Вага

Висота

Виробник

Підключення пристрою

Інтерфейси

Кількість мегапікселів веб-камери


Дозвіл

Формати запису

Тип камери

Наявність ІЧ-підсвічування

Зображення зображення

Датчик руху

Максимальна частота кадрів відео

Гарантійний термін (міс)

Режим съемки 'День/ночь'Фільтри

веб-камеры фото

З усіх високотехнологічних аксесуарів для комп'ютерної техніки, веб-камера для скайпу користується особливою популярністю. У століття високошвидкісного інтернету багато хто звик спілкуватися онлайн, не виходячи з дому. Але якщо раніше доводилося задовольнятися малим: листами і, іноді, фотографіями, то за допомогою веб-камер можна на собі відчути ефект присутності того, хто знаходиться на іншому кінці планети. Саме ці гаджети похитнули телефонний зв'язок і зробили його менш затребуваною, а також зробили колосальний прорив в відеофонії.

Основні критерії вибору веб-камери

Перш ніж здійснювати будь-яку покупку, слід уважно ознайомитися з усіма особливостями тієї чи іншої продукції. Камера для відеоспостереження має безліч підводних каменів, не звернувши уваги на які, можна помилитися з вибором і розчаруватися в гаджеті. Найчастіше покупки відбуваються в інтернет-магазині. Єдине зауваження, слід вибирати належний маркет, який надає різні характеристики на продукцію. Саме тому краще купувати подібний девайс в Інтернет-магазині « Я в шоці ». Вибираючи камеру для ПК, слід враховувати наступні властивості:

Тип матриці: CMOS (відносно недорога, тому володіє невисоким показником якості) і CCD (дорога, із зображенням високої якості). Для рідкісних розмов з рідними вистачить першого варіанту, плануєте проводити відео-конференції тоді вибирайте модель більш якісну.

Дозвіл при зйомці впливає на ступінь якості картинки. Це кількість пікселів (точок), які складають світлочутливість матриці. Кількість точок прямо пропорційна якості зображення. Дозвіл буває: мінімум - 320 * 240 пікселів (підходять для відеоконференцій), стандарт - 640 × 480 пікселів (є можливість не тільки спілкуватися в мережі, але і знімати міні-відеоролики), максимум - 1280 × 960 пікселів і вище (ціна на такі камери велика, але зате можна знімати повноцінні якісні відео).

Чутливість веб камери визначає мінімальну ступінь освітленості, при якій камера може робити знімки щодо хорошої якості. Вимірюється в люксах (lux).

 камера для ПК фото

FPS (кількість кадрів в секунду) - важливий параметр. По ньому можна визначити ймовірність зависання і неякісної роботи девайса. 30 кадрів в секунду - оптимальний варіант, який зустрічається практично в будь-якій сучасній камері. Веб-камери з fps від 40 кадрів і більш додають плюсів гаджета, так як підвищують якість зйомки, але і коштують дорожче.

Кріплення - важливий критерій вибору настільної камери, який залежить від типу монітора ПК. Для рідкокристалічних підходять камери зі спеціальною прищіпкою, а для ЕПТ - мобільні камери, які розміщуються як на самому моніторі, так і у нього (наприклад, на столі).

Інтерфейс. Найчастіше в якості дорогі, так і дешеві веб-камери з'єднуються кабелем USB з блоком комп'ютера. Важливо, щоб довжина проводу була як мінімум півтора метра. Для більш мініатюрної комп'ютерної техніки (ноутбук, нетбук) довжина шнура не грає ролі. Більш сучасний інтерфейс - бездротові адаптери.

Наступна особливість веб-камер - фокусування. Вона може бути ручний, автоматичної. Другий варіант більше підходить новачкам. Що стосується кольору - в нашому каталозі всі моделі чорні, завдяки цьому чудово виглядатимуть на будь-якій техніці. Тип кріплення також буває різним. Найпопулярніші моделі, купити які можна у нас в магазині, кріпляться на прищіпку, триноги, спеціальну підставку.

Інтернет-магазин « Я в шоці » мають широкий асортимент додаткових гаджетів для комп'ютерів, які можна купити в будь-який зручний час. Кожен бажаючий зможе підібрати моделі відомого виробника Satzuma.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії