Витяжки кухонні

Добір за параметрами
Всього 46
Ціна
Від
до

Кількість швидкостейТаймер

Максимальна висота

Кількість двигунів (двигунів)

Тип вбудовування

Ширина ніші для вбудовування

Кількість ламп освітлення


Антиповоротний клапанФільтри

Магазин « Я в шоці » приділяє величезну увагу якості життя сучасних людей. В спектр товарів входить високоточна техніка і компоненти, які не просто беруть на себе частину завдань, а й роблять кожен день краще. Це позначається в усьому - у випадку охорони здоров'я, атмосфери в будинку, вплив на екологію. І витяжки кухонні важливий елемент.

вытяжки кухонные фото

види витяжок

Виробник розділяє свої витяжки на наступні категорії:

Острівні - окремі витяжки, які виводять повітря через стелю. Такі рішення призначені для окремо розташованих плит - наприклад, розташованих в центрі кімнати.

Настінні - найбільш поширений варіант, який монтується в стіну. Простий в монтажі варіант, звичайно дешевше інших моделей.

Вбудовані - техніка, яка може забиратися всередину підготовленої меблів. Це дозволяє підтримувати єдиний стиль оформлення кухні.

Вбудовані з екраном - різновид найбільш компактних вбудованих витяжок. Вони оснащуються розсувним екраном, який вловлює дим і шкідливі домішки, покриваючи значну частину простору над варильною поверхнею. З прибраним екраном техніка має невеликі розміри і малопомітна.

Козиркові - підвісні витяжки, призначені для самих маленьких кухонь.

особливості витяжок

Сучасні виробники роблять високоякісні витяжки для кухні, в першу чергу, орієнтуючись на питання збереження комфортної атмосфери в приміщенні і здоров'я користувачів. На другий план, виникають зручність використання, обслуговування та монтажу. Можна виділити наступні ключові особливості, які характерні для витяжок:

LED-освітлення - останні моделі витяжок мають просунуті системи освітлення панелей і плит під витяжкою з допомогою LED. Компанії йдуть від використання звичайних ламп розжарювання. Це рішення не тільки забезпечує дійсно якісну і яскраву підсвітку робочого простору при приготуванні, але і економить багато електроенергії. Зрештою, світлодіоди просто надійніше і довговічніше аналогів.

EcoSilence Drive - особливий мотор, який при високій потужності демонструє низький рівень шуму. Це вкрай важливий аспект, оскільки гучне торохтіння вентиляторів може негативно позначатися на нервах і відволікати увагу. Розробки від кращих інженерів дозволяють вирішити це питання без втрати ефективності очищення повітря в кімнаті.

вытяжки фото

Вбудовані витяжки - магазин приділяє велику увагу продажу непомітних витяжок, які гармонійно впишуться в кухонний інтер'єр. Для цієї мети інженери створюють безліч цікавих і незвичайних рішень для зменшення розмірів і створення приємного дизайну. Витяжки можуть мати висувні екрани для економії місця, а також можуть бути виконані у вигляді розкривних систем, після приготування складаються назад в непомітну підвісну шафу.

Варто відзначити і націленість конструкторів на сучасні віяння. Витяжки для кухні в значній мірі розробляються під варильні поверхні електричного і індукційного типу. Вони забезпечують меншу кількість різних забруднень в повітрі (не виробляють продуктів згоряння, чадного газу, диму і т.д.), і тому техніка може працювати краще. Решта шкідливі домішки (погані запахи, частинки, випаровуються, і інші) витяжки вловлюють з легкістю. Поєднання витяжок з такими поверхнями для приготування їжі дозволяє продовжити термін служби вентиляції в кілька разів.

Управління витяжками може бути різною: сенсорне, механічне, електричне, клавишное, навіть жестами.

Різноманітність кольорів допоможе вписати велику побутову техніку в приміщення, можете вибрати чорний, білий, сталевий колір.

Якість витяжок в Інтернет-магазині « Я в шоці » на високому рівні, ми надаємо клієнтам гарантію на один, два роки.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії