Воротки

Добір за параметрами
Всього 125
Ціна
Від
до

Матеріал ручки

Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантія

Максимально допустимий тиск, бар

Профіль різьби, що нарізається


Тип зовнішньої поверхні

Квадрат, ' (дюйм)


Фільтри
Показати ще 60 товарів

воротки инструменты фото Вороток – це ручний інструмент, що є важелем із постійним або змінним плечем, який призначений для кріплення до нього різноманітних інструментальних насадок.

Вороток інструмент, які існують модифікації і що потрібно знати?

Універсальний застосовується при ремонті та обслуговуванні автомобілів. Конструкційно пристрій являє собою тримач, що дозволяє працювати з торцевими головками. Інструмент для головок складається з 2 частин: приєднувального квадрата та рукояті. Квадрат з рукояттю з'єднує торцево-шарнірний механізм. Цей тип кріплення полегшує роботу майстру з безліччю різних кріпильних з'єднань.

Усі коміри для торцевих головок мають певний розмір приєднувального квадрата. Саме розмір і визначає номінал головок, із якими 1/2 може працювати. Однак тут є нюанси. Скажімо, якщо Вам потрібно, щоб комір 1/4 міг працювати з ширшим спектром головок, для нього купується спеціальний перехідник.

Додатково, образні моделі можуть комплектуватися не тільки перехідниками, але і подовжувачами. Подовжувачі поділяються за типом конфігурації на жорсткі та гнучкі. Гнучкі вважаються універсальними, оскільки дозволяють працювати практично з будь-яким кріпленням: поглибленим, важкодоступним і т. д. До речі про конфігурації. Сам поворот г-подібний може бути прямим або Т-подібним.

Кожен тип має актуальність використання у кожній конкретній ситуації. Наприклад, там де варіант г-подібний комір 1/2 посилений необхідний, не підійде тому ж діаметру прямий. Це працює і у зворотний бік. При ідеальному розкладі, у ящику автослюсаря подібні вироби мають бути всіх конфігурацій.

Різниця у конструкції впливає на зусилля майстра. Важель, його довжина і форма, безпосередньо впливають на силу, яку слюсар може докласти. Маючи відповідний поворот під головку, майстер може зробити набагато більше, ніж звичайними ключами.

Важливий момент - якщо часто доводиться працювати з болтами, що приржавіли або прикипіли, купити комір для головок особливо необхідно. Оскільки без нього майстру не буде жодної роботи, одна мука. Так, для професійних автосервісів питання чи потрібно придбати комір з тріскачкою навіть не варто. Це момент чистої ефективності, а отже – фінансової успішності підприємства. Щодо тріскачки слід згадати окремо. Вороток 1/2 із шарніром такої модифікації оснащений реверсним молотком. Що дозволяє не знімати комір, при закручуванні/відкручуванні кріплення.

Коли працювати доводиться в умовах тісноти, подібний комір 3/4 доводиться до речі.

Вороток для головок купити – крок очевидний при комплектації власного автосервісу. Без нього працювати можна, але це байдуже, що забивати цвяхи мікроскопом.

воротки фото

Як правильно вибрати та купити інструмент.

Неточності в конструкції та неякісні матеріали можуть погано позначитися як на самому інструменті, так і на деталі, що обробляється.

Купити коміри для плашок та для мітчиків слід для ручного нарізування різьблення. Це робота, яка потребує великих навичок.

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені коміри для головок та кріпильні квадрати для них.

Якщо насадки набувають окремо, особливу увагу слід звернути на відповідність сполучних розмірів.

При покупці коміра посиленого в наборі звертайте увагу на додаткові насадки та перехідники. Карданні шарніри, подовжувачі, гнучкі вали, тримачі з храповиком - все це неоціненно при виконанні робіт у специфічних умовах та при обмеженому робочому просторі.

Де зробити замовлення?

Будь-які моделі знайдете в Інтернет-магазині "Я в шоці". На сайті знайдете широке розмаїття моделей, що здатне задовольнити запити будь-якого покупця. Якщо вам потрібна допомога з вибором, звертайтеся до наших консультантів.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії