Стандартні захисні плівки та скла - перше, що має собі придбати будь-який господар сучасного гаджета. Вони забезпечують збереження екрану під час падінь або інших механічних пошкоджень.
Звичайно, основною функцією вважається захист дисплея. Сьогодні ритм життя сучасного громадянина настільки активний, що просто немає часу стежити за збереженням смартфонів. Це пристрій буде корисно навіть в разі падіння з неабиякою висоти або зіткнення з перешкодами, на кшталт, невеликих каменів.
Крім цього, продукт елементарно допоможе дотримуватися гігієни, зберігаючи поверхню від пилу і бруду. Це також досить важлива функція, завдяки якій смартфон буде повільніше зношуватися, а на дисплеї будуть з'являтися жирові сліди або пилові опади.
Багато хто вважає, що їм не потрібно заклеювати свої гаджети, адже акуратність - це їх коник. Це досить помилкова думка. Наявність захисних плівок для стекол має бути на кожному девайсе, адже з плином часу дисплей має властивість втрачати яскравість і затирається, незалежно від догляду.
Перш за все слід розмежувати все варіації на їхню покриттям і основним призначенням. Виробники поділили всю лінійку продукції на кілька типів. Вони бувають такі:
Глянцеві. Найпопулярніша і актуальна модель з тих, які зараз представлені на ринку. Обумовлений такий високий попит тим, що вона практично непомітна і не завдає ніякого дискомфорту власнику. Перевагою вважається низька вартість, поєднується з надійністю. При використанні тачскріном практично не відчувається. Навіть моделі дешевого сегмента прекрасно виконують основний функціонал, хоч і не призначені для великих навантажень і тривалого терміну використання. Дорогі ж навпаки будуть служити протягом 5 років, а то і довше.
Матові захисні скла. Кожен власник мобільного хоч раз стикався з проблемою поганої видимості в яскравому сонячному світлі. З придбанням цього аксесуара незручності цього плану будуть вирішені раз і назавжди. Структура така, що плівка на смартфоні блокує ультрафіолетові випромінювання, не пропускаючи їх. Також приємним бонусом є те, що сліди пальців не будуть залишатися на площині. На відміну від першого різновиду, де це добре помітно.
Протиударні. Це додаткове властивість, що є на телефонах певних моделей, однак не всіх. Для них і потрібні такі покришки. На відміну від всіх інших аналогічних підвидів, ці безпосередньо обладнані щільним матеріалом, що захищає від ударів. Вони витривалі і надійні. За умови правильного вибору виробника якість забезпечена.
Дзеркальні. Дуже добре підходить для представників прекрасної половини населення. Коли телефон не включений, і немає додаткового підсвічування - він перетворюється в дзеркало. Це досить зручно, адже занадто економним не доведеться витрачатися на придбання двох предметів відразу. До мінусів можна віднести погіршення зображення і блякла кольорових гам.
До незвичайним належать універсальні і декоровані. З технічного боку вони не такі функціональні, як інші, однак призначення своє виконують на сто відсотків. Також можна відзначити ще одну важливу типізацію, що ділить весь товарний ряд на дві головні модифікації, однаково популярні сьогодні. Вони бувають:
Головна їхня відмінність полягає в щільності, надійності і функціональних призначеннях. Якщо ж перший тип створений в основному для того, щоб на екран не виявлялося негативний вплив, то другий покликаний робити користування зручним і приємним. Вже досить довго точаться суперечки: що краще - захисні плівки або скла? Точної відповіді на це питання немає, адже кожен з різновидів використовується для задоволення різних цілей.