Біодобавки для здоров'я

Добір за параметрами
Всього 86
Ціна
Від
до

Виробник

Кількість в упаковці


Наявність

Країна виробник

Артикул моделі

Валюта

З розпилювачем / Без розпилювача

Додаткові розділи

Обсяг засобу

КатегоріяФільтри
Показати ще 26 товарів

здоровое питание фото Правильне харчування та фізична активність – запорука здоров'я, гарного настрою, заряду бадьорості та гарного зовнішнього вигляду. Збалансований раціон, навіть якщо він складений за всіма правилами, відповідно до рекомендацій щодо співвідношення білків/жирів/вуглеводів, не здатний наситити організм необхідними вітамінами, мінералами, мікроелементами повністю. У зв'язку з цим більшість тих, хто стежить за здоров'ям і намагається підтримувати його на стабільно високому рівні, воліє недорого і швидко купити харчові добавки для спортсменів.

Призначення та види.

Активні харчові добавки - природні речовини (іноді ідентичні таким), що вживаються разом з їжею, вводяться в деякі продукти як додатковий елемент у складі. Основне завдання – стати ще одним джерелом харчових біологічно активних елементів, які налагоджують обмін речовин. Крім цього, їх вживання здатне нормалізувати функціонування практично всіх систем та органів. Вони не є лікарським засобом, тому не допомагають позбутися недуг. Але це зовсім не означає, що біодобавки для жінок можна вживати безконтрольно, без попередньої бесіди з лікарем.

Умовно, цю категорію коштів можна поділити на кілька видів:

  • нутрицевтики – включають усі синтетичні вітамінні препарати, а також амінокислоти, полінасичені жирні кислоти. Їх прийом здатний нормалізувати та оптимізувати харчування та збалансувати раціон як дорослої людини, так і дитини
  • парафармацевтики або біорегулятори. Їх принцип дії дещо відрізняється. Ця група локально впливає працювати окремих органів. Підвищує стійкість до негативного впливу довкілля. Характерною особливістю вважається цілеспрямований сильний вплив

Наш інтернет-магазин "Я в шоку" пропонує своїм гостям широкий асортимент товарних позицій у даній категорії. Концентровані речовини з легкістю заповнять нестачу елементів, які організм не в змозі синтезувати самостійно.

Переваги.

Санітарні норми та правила чітко визначають призначення такої групи, як біодобавки. Вони здатні покращити, упорядкувати протеїновий, ліпідний, вуглеводний та інші види обміну речовин. Починати прийом рекомендовано за різних функціональних розладів. З урахуванням показань, особливостей клінічної картини, можна купити бади для здоров'я, що значно покращують функціональність систем організму, а прийом позитивно позначиться на його загальному стані.

До основних переваг вживання можна віднести:

  • підвищення імунітету
  • відновлення мікрофлори кишечника
  • прискорення процесу одужання
  • зниження ваги
  • покращення стану волосся, шкіри, нігтів
  • захист від наслідків стресу
  • підвищення фізичної, розумової працездатності
  • зміцнення суглобів, кісток

биодобавки для здоровья фото

Основна особливість препаратів бади – це стовідсоткова натуральність. Тому їхнє вживання абсолютно безпечне.

Нестача енергії, обумовлена сучасним енергійним ритмом життя, максимальною концентрацією, кругообігом поточних справ, сімейними турботами, прагненням встигнути все і відразу призводить до накопичення втоми та потреби приймати вітаміни для підвищення енергії. Ці речовини допоможуть посилити обмін речовин, запобігти сонливості, млявості, апатії чоловікам і жінкам. Біодобавки для енергії краще допоможуть організму відновитися та повернути здоров'я, бадьорість та радість життя.

Купити біодобавки у нашому інтернет магазині.

Інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує купити біодобавки за прийнятною вартістю. Надамо консультаційну допомогу, гарантуємо якість та оригінальність кожного натурального препарату, представленого в каталозі.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії