Жилети сигнальні

Добір за параметрами
Всього 9
Ціна
Від
доФільтри

жилет яркий сигнальный фото Сигнальний жилет є найпоширенішим різновидом захисного одягу. Це не просто робоче спорядження, передбачене вимогами охорони праці та техніки безпеки, сигнальний жилет відіграє важливу роль, привертаючи до працівника увагу в умовах поганої видимості і захищаючи його життя.

Сьогодні жилет зі світлоповертаючими смугами є обов'язковим спецодягом для працівників та службовців будівельно-монтажних, транспортних підприємств, залізниці, метрополітену, працівників дорожньої поліції.

Найчастіше елементи, що відображають світло, застосовуються у спеціальному та спортивному одязі. Це потрібно, щоб на дорозі вдень чи вночі можна було легко розпізнати людину та обійти її.

Наприклад, яскраві сигнальні жилети видають працівникам комунальних служб, патрульним, рятувальникам тощо. Вони бувають переважно помаранчевого, салатового, жовтого кольору, оснащуються світловідбиваючими стрічками, що сприяють кращому розпізнаванню у вечірній чи нічний час.

Класифікація.

Світловідбивні жилети яскравого кольору відносяться до засобів індивідуального захисту. У всіх країнах світу такий одяг класифікується щодо рівня захисту. Взагалі існує три класи:

  • найнижчий рівень. Забезпечує незначний захист. Такий спецодяг може бути яскравого кольору, але не мати світловідбиваючих елементів. Найчастіше виготовляються жилети з матерії, що містять суміші натуральних та синтетичних волокон. У темряві важко розрізнити без яскравого світла такий одяг;
  • найпоширеніший вид. Виготовляється з матерії середньої якості. Містить смуги зі світловідбиваючим ефектом. Вони зазвичай розташовуються вздовж або впоперек або різних варіаціях. Смуги не товсті, шириною до 5 см, але добре видно, особливо вночі;
  • Найдосконаліший тип спецодягу. Виготовляється із якісних матеріалів, забезпечує високий рівень захисту. Смуги товсті та добре розпізнаються. Таким чином, легко побачити людину, визначити її параметри та відстань.

Сигнальний спецодяг – класи та правила вибору.

Як правильно вибирати?

Важливі параметри для такого одягу – зручність, практичність та захист. Підбирати сигнальний жилет потрібно, орієнтуючись на такі вимоги:

Розмір. Зазвичай визначальним є зростання людини. Дитячі розміри починаються з 24-го, дорослі – з 34-го. У літню пору підійдуть жилети точно за розміром, а взимку потрібно брати на розмір більше, тому що вони одягаються на верхній одяг.

Зручність. Важливо, щоб спецодяг був не сковує руху, дозволяє вільно виконувати фізичну роботу, керувати транспортом. Краще купувати жилети, що одягаються не через голову, так швидше та зручніше.

жилеты сигнальные фото

Колір особливого значення не має, але наявність смуг зі світлоповертаючим ефектом бажано, особливо для небезпечних робіт та зон. Знімати захисний одяг можна лише у безпечному місці.

Крім жилетів, можна застосовувати куртки, штани з відбиваючими світлом елементами.

Сигнальні жилети - дуже необхідний робочий одяг при виконанні небезпечних робіт або перебування в зоні активного руху транспорту. Тому його краще застосовувати за прямим призначенням.

Інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує широке розмаїття товарів. Усі моделі відрізняються:

  • фортецею;
  • практичністю;
  • надійністю;
  • компактністю;
  • легко вдягати та знімати;
  • витримує багаторазове прання, тривалий час не втрачаючи початкового яскравого кольору і зберігаючи світловідбиваючі елементи;
  • зручні застібки та регульовані куліски дозволяють підігнати жилет під будь-який розмір.

Перш ніж купити світловідбиваючий одяг, врахуйте, що моделі виготовляють із тканини оранжевого, жовтого та малинового кольорів. Вони мають особливий крій, одягаються вільно на одяг та призначені для використання у будь-яку пору року.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії