Зубні електрощітки

Добір за параметрами
Всього 246
Ціна
Від
до

Матеріал

Об'єм

Довжина


Кількість швидкостей






Мірний стакан

Кількість

Час роботи від акумулятора





Ступінь жорсткості

Вид запчастини

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Кількість пульсацій за хвилину


Кількість поворотно-обертальних рухів за хвилину





Вміст спирту

Тип ополіскувача



Фільтри
Показати ще 60 товарів

Зубные щетки фото

Зубна щітка електрична - один з найпоширеніших аксесуарів для догляду за зубами і яснами. Його популярність пов'язана з високою якістю, технологічністю і функціональністю продукції. А головки-насадки багатьох моделей дозволяють подбати про особисті пріоритети в гігієні порожнини рота. Серед них - видалення нальоту, відбілювання емалі або підтримання здоров'я ясен. Електричні зубні щітки передбачають універсальне приєднання знімною частини. Тому при необхідності ви завжди зможете придбати потрібну насадку і легко її встановити.

Зубні щітки: різновиди

Перш ніж зробити вибір, необхідно орієнтуватися на її користувача. Так, прилади діляться на два основних типи:

Для дорослих - комплектуються спеціальними елементами різного призначення і жорсткості, розраховані на дорослі розміри руки і щелепи.

Для дітей - виготовляються з меншим розміром головки і в яскравому дизайні, оснащуються більш м'якою щетиною для делікатного обробки.

Дитячі зубні щітки рекомендується використовувати з трьох років. Причому, чим старше дитина, тим більше частина для чищення. Тому пристрої випускаються декількох видів - для віку 3-6 років і від 7 років і старше.

Крім того, товари для гігієни порожнини рота діляться на: щітки, іррігатори і зубні центри. Останній тип являє собою набір з декількох пристроїв. Крім електрощітки і іригатора порожнини рота, він може комплектуватися різними видами головок-насадок.

Також головки можуть бути різної форми. Круглі частіше встановлюються на моделях зі зворотно-поступальними рухами. Вони відрізняються невеликою робочою площею і вважаються оптимальними для чутливих зубів. Звична овальна форма за рахунок більшої площі здатна прискорити гігієнічну процедуру. Однак при зворотно-вимітаючими технологія демонструє більш грубу роботу, тому підходить для міцної емалі.

Електрична зубна щітка: тип і кількість насадок

Згідно каталогу продукції Інтернет-магазину « Я в шоці » подібна техніка випускається з наступними головками-насадками:

  • звукова
  • пульсуюча

Зубные электрощетки фото

Звуковий пристрій заснований на впливі високочастотними звуковими хвилями. Вони змушують щетину дрібно вібрувати з частотою 20-40 тис. Гц. І за одну процедуру робити стільки рухів, скільки за кілька тижнів використання механічного пристрою. При цьому наголошується на комплексне гігієнічний вплив. Коливання руйнують наліт, а щетина додатково очищає поверхню.

Якщо купити техніку з режимом пульсації, то крім рухів, що імітують класичний аксесуар, додається дрібні брижі. При цьому мікроскопічні коливання змушують щетину активніше впливати на поверхню, підвищуючи її ефективність.

Також продукція Інтернет-магазину « Я в шоці » - зубна щітка, ціна якої залежить від кількості головок-насадок в комплекті. Адже наявність різних знімних елементів розширює функціональність пристрою. І дає можливість використовувати його в залежності від поточного стану зубів і слизової. Зубні щітки комплектуються насадками в кількості: від 1 до 4 шт.

Варто відзначити, що знімні деталі електрощіток відрізняються від насадок на іррігатори. Вони мають зовсім іншу конструкцію і не є взаємозамінними. Принцип роботи іригаторів полягає в очищенні порожнини рота за допомогою тонкої струменя води. І згідно відгуками, цей метод показує більш високу продуктивність обробки важкодоступних місць. Тому таке обладнання часто купують для ретельної обробки межзубного простору, брекетів і масажу ясен.

Ще одна відмінність в джерелі роботи. Виділяють електричні, акумуляторні зубні щітки.

Хочете якісну техніку? Ми до ваших послуг.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії