Адаптери Sim карт

Добір за параметрами
Всього 1
Бренди

Ціна
Від
до

Артикул

Гарантія

Кількість перехідників

Nano SIM/Micro SIM

Micro SIM/SIM

Nano SIM/SIM

Приват ОЧФільтри

переходник для сим карты фото Перехідник із nano sim на звичайну – зручні, універсальні прилади, що дозволяють змінити сімку під телефони старого покоління. Швидко, без додаткових рухів тіла змінювати стартовий пакет між пристроями. Є невеликою трафаретою зі слотами для розміщення карт різноманітних форматів.

sim адаптери корисні, коли одночасно використовується кілька пристроїв, поаншет, мобільний телефон, смартфон. Більшість гаджетів оснащені слотами для підключення різних сімок. Враховуючи, наскільки обмежені швидкості переміщення стартових пакетів, а також спроба використовувати nano карту замість звичайної.

Найкраще рішення — купити набір перехідників з доставкою по Україні та спростити завдання використання різних девайсів. Прилад дозволяє підключати кілька симкарт для різних типів гаджетів.

Інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує широкий асортимент техніки для покупців, які бажають отримати максимальну віддачу від пристроїв.

Переваги використання перехідників

Пристрої універсальні та компактні. Легко поміщаються у сумку. Основні переваги приладів:

  • економія часу – швидкість заміни дуже швидка, набагато швидше, ніж якби намагалися правильно розмістити наносімку у великому слоті. Особливо це важливо якщо міняти сімку доводиться регулярно, наприклад, кілька разів на день;
  • відсутня необхідність зберігати трафарет від сімки (йде в комплекті при покупці нового стартового пакета). micro sim адаптер з металу більш надійний, до того ж виглядає в рази привабливішим за пластикові аналоги;
  • менше споживає енергію батареї - важливо для мобільних пристроїв з обмеженим ресурсом заряду;
  • безпечно можна встановлювати або виймати сім-карту.

Перехідник із nano симки на звичайну – знахідка для тих, хто має кілька мобільних пристроїв з різними роз'ємами під картку мобільного оператора! Адаптер із nano sim призначений для швидкого перетворення Nano-sim на Micro-sim або карту старого зразка. Тепер ви зможете легко та швидко переставити сім-карту з одного пристрою на інший. Перетворювач з nano sim на звичайну виконаний із міцного матеріалу, тому його можна скільки завгодно. Більш того, не важливо які мобільним оператором ви користувалися, універсальний трафарет підійде під усі сімки.

Комплект з nano на microsim обов'язково варто купити, тому що це сучасний, необхідний у побуті аксесуар для телефонів, що дозволяє зручно використовувати будь-яку техніку. Також у комплекті йде пилка для полірування та скріпка.

Комплектація:

  • адаптер Nano-Micro SIM;
  • трафарет на карту Micro;
  • стандартна;
  • скріпка.

Наявність скріпки в комплекті також має важливе значення, оскільки вона дозволить виймати сімку в рази швидше, при цьому не зашкодить важливих вузлів телефону.

переходники симки фото

Деякі користувачі вирішують, що скріпку можна замінити звичайною голкою, шпилькою. Але це не варто робити. При неправильній, не дбайливій поведінці можна поламати телефон.

Деякі виробники роблять трафарети для сім карт різного кольору, завдяки чому без проблем знайдете потрібну модель.

Де купити?

Найкраще за покупкою прийти в Інтернет-магазин « Я в шоці ». У віртуальному каталозі знайдете широке розмаїття вибору, що дозволить кожному бажаючому підібрати найбільш відповідне рішення.

Ще одна причина прийти за покупками до нас – висока якість продукції. Всі моделі виконані з міцного металу, який прослужить вам тривалий час, не зламаються, чудово справлятимуться зі своїми обов'язками.

Доступна вартість. Всі товари з каталогу відрізняються доступною вартістю, тому можна купити набір без сильних фінансових втрат. До речі, купити набір для телефону вигідніше, тому що всі необхідні пристрої будуть під рукою.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії