Акумулятори для мобільних телефонів

Добір за параметрами
Всього 312
Ціна
Від
до

Тип управління


Тип акумулятора

Напруга акумулятора

Фільтри
Показати ще 60 товарів

АКБ для мобильного фото Акумулятор для мобільного телефону забезпечує автономність роботи кожного мобільного пристрою – смартфона, телефону, планшета, гаджета. Щодня зростає кількість людей, які користуються подібною технікою, а вона у свою чергу піддається постійної модернізації, зменшується у габаритах та вазі. Змінюється і акумулятор, щоб відповідати технічним запитам пристрою.

Акумулятори використовуються щодня та постійно, але мають свій ресурс, рано чи пізно зношуються, поступово втрачаючи свою ємність та здатність утримувати заряд акб. Кожному з нас знайома ситуація, коли улюблений телефон за кілька років інтенсивної експлуатації доводиться заряджати все частіше. Це перша ознака того, що слід купити новий акумулятор.

Акумулятор для смартфона: основні різновиди

Який акб купити, щоб він підійшов до вашого телефону чи смартфона. Спочатку слід розібратися у класифікації та основних типах цих пристроїв. За типом установки акб поділяються на:

  • знімні. Такий акб досить легко замінити самостійно. Необхідно купити акумулятор відповідного виробника, зняти кришку смартфона та встановити акб замість старого;
  • вбудовані. Більшість сучасних смартфонів оснащуються вбудованими акумуляторами для телефону, в них немає кришки, що знімається. Такий акумулятор купити лише половина справи. Для його заміни слід звертатися до авторизованих сервісних центрів виробника. У випадку, якщо ви розберете корпус пристрою самостійно, втратите гарантію на свій телефон.

Оригінальна чи сумісна?

Усі сучасні акумулятори для телефонів поділяються на три основні групи:

  • оригінальні вироблені компанією, яка випускає гаджети. Їхня ціна найвища, зате якість не викликає сумнівів;
  • сумісні виготовлені за ліцензією виробника мобільних пристроїв. Це гарний вибір з доступною ціною та прийнятною якістю;
  • репліки нелегальних копій фірмових акумуляторів. Численні відгуки кажуть: такі прилади не можна купувати. Вони швидко виходять з ладу та можуть зіпсувати ваш гаджет.

Технологія виробництва

Вам обов'язково вийде знайти ємні і довговічні акумуляторні батареї будь-якого типу. Просто запам'ятайте різницю між технологіями випуску:

  • літій-іонна (Li-Ion) такі батареї компактні в розмірах, маю невисоку швидкість саморозряду (2-5% на місяць) Акумулятор потрібно берегти від низьких температур. Строк служби перебуває в межах року;
  • літій-полімерний (Li-Pol) пристрій із граничною компактністю, різними геометричними формами, дуже низьким саморозрядом. Єдиний недолік: мала кількість циклів перезаряджання.

батарея для телефона фото Обидва різновиди приладів успішно продаються у магазинах. У них немає ефекту пам'яті – необхідність чекати 100% розрядки перед черговим приєднанням до зарядного пристрою.

Крім того, немає особливих вимог щодо експлуатації.

Ємність та цикли перезарядки

Кожна батарея телефону має два основні технічні параметри:

  • Місткість вимірюється в мАг (міліампер-годинниках), впливає на тривалість автономної роботи приладу. Наприклад, батарейка на 3000 мАч забезпечить функціонування гаджета в режимі розмов протягом 6-8 годин. Багато залежить від енергоємності самого телефону, від частоти використання Інтернету, ігор, відеозв'язку.
  • кількість циклів перезаряджання від 500 і вище. У роздрібному продажу ви знайдете дуже довговічні, брендові акумулятори на 1000 та більше циклів.

Купівля акумулятора разом із «Я в шоці».

Оновити АКБ для мобільного телефону можна за кілька хвилин. Зайдіть до нашого інтернет-магазину та виберіть оригінальний або сумісний пристрій. Замовте доставку на адресу або поштовий сервіс. Ми виконаємо ваше замовлення точно, швидко та якісно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії