Акумулятори для ноутбуків

Добір за параметрами
Всього 376
Ціна
Від
до

Тип управління

Призначення

Тип акумулятора

Кількість осередків батареї
Фільтри
Показати ще 60 товарів

аккумуляторы для ноутбука фото Найважливіша особливість переваги портативних комп'ютерів – можливість роботи віддалено від джерел живлення. Це дозволяє читати пошту, відповідати на повідомлення, вести переговори, просто користуватися електронним пристроєм далеко від офісу або вдома, у відрядженні, відпустці тощо. Така функція забезпечує акумулятор для ноутбука . Чим якісніший і кращий він працює, тим довше можна не залежати від доступу до електрики.

Привід задуматися про заміну батареї ноутбука - її погана робота, швидка розрядка або повний вихід із ладу. Можна купити запасну, яка буде дуже доречною у дорозі, особливо при тривалих переїздах. Тим більше, що технології не стоять на місці і сучасні аналоги можуть бути набагато якіснішими за попередні моделі.

У нашому інтернет-магазині «Я в шоці» ви можете придбати акумулятори для ноутбука різної ємності від провідних виробників для різних моделей. У цьому важливо правильно підібрати товар.

Як вибрати?

Деякі губляться при підборі нового накопичувача енергії, не знаючи, як його правильно вибрати та встановити на свій ноутбук. Допоможемо цьому розібратися. При виборі нового акумулятора слід дотримуватися кількох правил. По-перше, нова батарея для ноутбука повинна мати ідентичні старі характеристики:

  • бренд;
  • моделі ноута (пишається на задній кришці);
  • номер партії.

Показник напруги може бути дещо вищим (допустиме відхилення – 0,5 V). Ці дані вказуються на батареї, а також у системі комп'ютера, де можна їх подивитися.

Якщо старої батареї не вистачало, вона швидко сідала, не підходила для вашої активності - вибирайте потужнішу. Місткість також вказана на АКБ, що вимірюється в міліамперах * годину mAh. Це може бути 4400 mAh або 5200 mAh, 6600 mAh або навіть 7800 mAh. Чим вище цей показник, тим довше триматиме батарея.

Однак згодом навіть об'ємна батарея може працювати менше, якщо її активніше використовувати. Тобто при виборі ємності орієнтуватися необхідно на те, як часто доводиться сидіти в Інтернеті, працювати з «важкими» (витратними ресурсами) програмами, переглядати відео, так далі. Іншими словами, якщо стара батарея не справлялася, сідала дуже швидко, нової з тією ж кількістю ампер буде недостатньо. Краще пошукати більш ємний варіант. Незважаючи на свою вищу вартість, такий акумулятор краще впорається зі своїм завданням.

Як замінити, як користуватись?

батарея для ноутбука фото Купити батарею для ноутбука - півсправи. Крім правильного вибору, необхідно встановити, правильно використовувати новий накопичувач енергії. Залежно від моделі ноутбука зняття, встановлення акумулятора може здійснюватися так:

  • вимкніть комп'ютер, витягніть шнур живлення;
  • закрийте комп'ютер, переверніть його;
  • якщо є клямка, посуньте її в режим зняття;
  • знімайте акумулятор у цьому положенні. Деякі моделі передбачають необхідність відкручувати кришку – знадобиться викрутка;
  • вставляючи новий акумулятор, клацніть його у відсік батареї до клацання.

Після встановлення нового накопичувача енергії рекомендується тричі повністю зарядити, розрядити. Це дозволить повністю активувати його можливості. АКБ зберігаються при заряді приблизно 50%, тому спочатку повністю заряджає, а потім розряджає, відразу знову заряджає. За такої процедури не варто максимально навантажувати ноут – дайте батареї розігнатися.

Важливо також, щоб блок живлення відповідав батареї. Відповідний блок живлення також можна купити у нас у відповідному розділі сайту.

Куди за покупками?

Найкраще місце Інтернет-магазин « Я в шоці ». На сайті знайдете широкий асортимент вибору, високу якість аксесуарів для ноутбуків, а також доступну вартість комплектуючих. Купувати у нас дуже вигідно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії