Аксесуари для графічних планшетів

Добір за параметрами
Всього 22
Ціна
Від
до

Категорія товаруФільтри

карандаш для планшета фото В Україні графічні планшети – популярні пристрої, які мають практично кожен. Але не кожен купує додаткові аксесуари для роботи гаджета. Останнім часом багато користувачів інноваційних пристроїв вибирають собі стілус для малювання на планшеті, відмовляючись від інших аксесуарів.

Зовсім недавно багато експертів говорили про непотрібність цих аксесуарів. Але популярність стілусів лише зростає, тому що вони практичні та зручні, особливо для роботи на графічному планшеті.

Складність вибору чи як не помилитись?

Багатьом для роботи потрібне перо для графічного планшета, тому що цей унікальний пристрій значно спрощує і водночас прискорює робочий процес із високотехнологічним обладнанням. Але щоб залишитися задоволеним придбаною річчю, варто враховувати, що не кожен стілус підійде для того чи іншого девайсу.

Основні параметри пера:

  • сила натискання або його чутливість. Завдяки подібній характеристиці можна створювати видимість малюнка зробленого олівцем на звичайному листі. Чим менше чутливість тим більше помітні недоліки малюнку;
  • вага грає основну роль управлінні стилусом.

Ще один важливий аксесуар, без якого складно уявити повноцінну роботу за таким девайсом – міні-клавіатура.

Як вибрати?

Основні користувачі клавіатур для планшетів – художники, яким необхідно працювати скрізь, де вони знаходяться. Щоб правильно підібрати клавіатуру, слід звернути увагу на такі нюанси:

  • клавіатура для графічного девайса менш функціональна, ніж проста. Але, незважаючи на те, що клавіш у ній менше, її можна перепрограмувати за допомогою спеціальної функції. І будь-яка клавіша зможе виконувати щонайменше два завдання;
  • підключення. Найчастіше клавіатура вибирається бездротовою, яка підключається за допомогою USB до планшета.

Рукавичка для графічного планшета призначена для зручного руху руки активною областю, що дозволить робити лінії більш плавними. Можете не хвилюватися – ворсинок, розлучень чи інших слідів такий аксесуар після себе не залишає. Рукавичка розрахована на 2 пальці – мізинець та безіменний. Пальці, якими малюєте, залишаються без одягу. Одна з переваг таких виробів – чудово підходять на будь-яку руку, можуть використовувати правши, шульги.

Якщо ви волієте працювати з планшетом електронним для малювання не за столом, вам не обійтися без підставки з активним охолодженням, яка не допустить перегріву пристрою та забезпечить зручне положення гаджета. Підставки для графічного планшета - аж ніяк не зайве пристосування для тих користувачів, хто працює віддалено з дому і любить з комфортом проводити час за технікою. Підставки можуть бути виготовлені із пластику, металу, допоможуть без зайвих проблем зафіксувати пристрій у потрібному положенні. Завдяки такій підставці можна використовувати девайс як мольберт.

Перевага підставок:

  • швидке охолодження;
  • комфорт під час роботи; аксессуары для планшетов фото
  • можливість облаштувати робоче місце там, де найзручніше;

Підставки для планшетів з активним охолодженням дозволяють підключити потрібні девайси завдяки вбудованим портам USB.

Навіть якщо ви не працюєте постійно з програмами, що вимагають багато ресурсів, ця підставка буде корисною. Причому більша кількість елементів, що охолоджують, зовсім не означає, що вони більш ефективно охолодять пристрій. Зверніть увагу на розміри вентиляторів та місце їх розташування.

Де придбати аксесуари для графічних планшетів?

Задалися цим питанням? Інтернет-магазин " Я в шоці " ідеальне місце для вас. Ви знайдете широке розмаїття вибору, високу якість представлених товарів, а також доступну вартість усіх позицій.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії